taocu seks

 • ruyapeccatrix

  kadının cinsel doyumuna önem veren bir seks öğretisidir. imparator huang ti ve kadın danışmanı su nü arasında geçen bir diyalog sayesinde bu öğreti hakkında fikir vereceğim şimdi size. okuyunuz bebeğim.

  h: bir erkek bir kadının doyum sağladığını nasıl anlar?
  s: beş belirti, beş istek ve on yönerge vardır. erkek bunlara dikkat edip ona göre davranmalıdır.

  1) kadının yüzü kızarır ve kulaklarına sıcaklık basar. bundan kadının sevişme isteğinin şiddetlenmekte olduğu çıkarsanabilir.

  2) kadının burnu terler ve meme uçları dikleşir. bu belirtiler şehvet ateşinin daha da çoğaldığını gösterir.

  3) kadının sesini alçaltması ve sesinin boğuk ve kısık olarak çıkması isteğinin daha da şiddetlendiğinin belirtisidir.

  4) "kızıl top" (kadınlık organı) iyice sulanır, bu da şehvet ateşinin doruğa ulaşmakta olduğunu gösterir.

  5) altın lotusları (ayakları) erkeği dolamak için havaya kalkınca kadının ateşi ve şehveti doruğuna ulaştı demektir.

  ah efenim... gördüğünüz gibi adamlar işi biliyorlar. sevişmenin esrik, melodik, tanrısal bağını; yani işin özünü çözmüşler. darısı hepimizin başına. *

  edit: diyaloğu kesintiye uğratmak durumunda kaldım. çok ayrıntılı olmuş. adeta bir seks yazı dizisi gibi. * çok merak eden varsa kitabını alıp okusun.

 • fakir

  "birey yazları bir ya da iki kez, kışın ise hiç boşalmaz"

  aga bu bizi bozar. tani bizi bozacak sevişme şeklidir.
  işleyen demir pas tutmaz, aynen devam.

  1
 • iskelealabanda

  maocu çinlilerin sevişme şekli

 • parliament mavisi

  seks; tarafların boşalması ile sonlanan bir cinsel birleşme eylemidir. seksteki mantık şudur, vajinal ya da klitoris orgazmı ile kadın coşturulur, erkek de ileri geri ritimlerle kütüğün içinden salınan su gibi boşalıp durur. sizce de çok ruhsuz anlattım öyle di mi? belki de seks denilen olguda gerçekten de ruh yoktur, ne yani olamaz mı?

  seks esnasında alınan hazzın aslında boşalmaya çalışmak için verilen tatlı bir uğraş olduğunu artık 4a sınıfından *nihat bile biliyor. işte taocu seksteki asıl amaç da budur zaten.

  "ulan ben boşalmaya çalışıyorken mi zevk alıyorum, evet. o zaman niye boşalmaya çalışıyorum?"

  hassiktivvv!!11!! siz de hiç böyle düşünmemiştiniz öyle di mi? valla adamlar düşünmüşler ve en yüksek hazzın, en hakiki duygunun aslında boşalmamaya çalışmak olduğunu keşfetmişler. sen çok yaşa taocu başgaaan!

  demek ki ne yapıyormuşuz, artık sevişirken öncelikle boşalmamaya özen gösteriyormuşuz. "peki bunu nasıl yapıcaz" dediğinizi duyar gibiyim. onu da başka bir zaman anlatırım. ee sistemimiz neydi, tüm zevki tek bir seferde yaşamak yerine uzun bir zaman aralığına yayıp geniş bir haz evresi yaşamak.

 • user

  saf olmayın inanmayın böyle safsatalara adamlar 1 milyar 250 milyonu geçtiler. o kadar nüfusu boşalmadan nasıl yaptılar. iyi bi bok olsa çıktığı memlekette tutulurdu , çin'in nüfusu da 25 milyondu şimdi.

  3
 • koyuipsalasportaraftari

  yarı karate,yarı seks-felsefi derinlik te barındıran öğreti.

 • don draper

  bu başlığa yazanları iyi belleyin.
  1990-1998 arası dönemde kullanılan taktikleri kullanıyorlar.

  detaylı bilgi verenlerden birisinin parliament mavisi olması manidar.

  7
 • yokoylekararliseyler

  vay be.

  zenginlik böyle birşey olsa gerek biz anca düz seks.

  1
 • pobeda

  tao siker.

  2
 • yer mi lan anadolu cocugu

  valla bilmiyordum bu zamana kadar ne olduğunu. duymuştum ama hiç peşine düşmemiştim. gerçi şimdi de ne kadar biliyorum tartışılır. parli'nin entrysi kadar biliyorum meseleyi. okuduğumdan anladığım şey de kardeş skora oynamayın, topun oyunda kalma süresini uzatın. seksten çok futbola daha ilgiliyim gördüğünüz gibi :/

  5
 • isteristemezistersin

  yıllardır şu sözlüğe girerim şu aq seksinin ne tür bişey olduğunu bilemedim daha. ayak falan yalamanıza okey onu anlayabiliyorum bir yere kadar ama bu ne?????!

  7
 • neptune

  "her kuşu siktik, bir leylek kaldı" sözündeki leylek, tam olarak budur.

 • henip

  bildiğimiz tutkulu sevişmedir. ön sevişme uzun olur. pozisyonlar değişir, fan fini fin fon çoktur yani... dolayısıyla seks de uzun olur.

  ha! bunu bir hap, bir fısfıs veya bir krem, o da ne bir prezervatif vs. geciktiricili ne sokar, ne fışkırtır, ne sıvazlarsanız da bir nevi yaşarız sanıyorsanız da yanılıyorsunuzdur...

  zira seksin altın kuralı tutkudur. her şekle girip, her yere dokunup sevişeceksiniz ki bir anlamı olsun!

  ama çoğunluğun seksten anladığı kazık gibi bir sik, en az yarım saat kesintisiz girilecek bir delik ve bağıran bir partner olduğundan... pek de bu konuda umut yok desek yeridir!

  hoş! okuldaki dersini bile anlayamayan ergenden, yıllarca inandığı dini bile öğrenemeyen kitleden aşkın, tutkunun felsefesini kavramalarını, arzularına set olmamalarını istemek bile büyük bir beklenti...

  düşünün ki bir ülkede bekaret saçma boyutlarda önemli, penis boyu güç göstergesi, iktidarsızlık gibi bir kelime var ve bu emeklilik belgesi... ve daha cabası... hani "bekaret mi? koy götüne! sevgiden, tutkudan, arzulardan haber ver!" , "penis boyu mu? solucan kadar da değildir ya. oral seversin dimi sen? ben severim de..." , "stresten de oluyormuş. takma kafana. bak ben napiyorum şimdi sana..." gibi yaklaşımlar olsa inanın daha mutlu bir toplum olurdu!

  ama çoğu kırkından sonra eşini dudaktan bile öpemeyen insanlar, tutup da sevdiğiyle orgazm olsun...

  dönün götünüzü yatın en iyisi!

  5
 • ailuros

  (bkz: taocu seks başlığında duyar kasmak)

  harikaymış lan.

 • diren

  bilmem ne...seks de bi yere kadar sonuçta. nedir yani..

 • japon milliyetcisi

  taocu seks vs isacı seks. seçim sizin. hangisinin taocu olduğuna da herkes kendisi için karar versin. sizinle jpeg arasında bu olay. başkasını karıştırmayın.

  https://kotusozluk.com/gorsel/2017/05/20/taocu-seks-2.jpg+taocu seks

  5
 • nehculbelaga

  isminin değiştirilmesi gereken öğreti. taocu seks deyince sanki bir ideolojiymiş izlenimi veriyor. nedir yani seks esnasında biji serok tao diye mi bağırıyorsunuz?
  değiştiriniz.

  3
 • dmnrzv

  Anladığım kadarıyla sevişmenin sevmekten geldiğini savunan bir öğreti. Olsa da yesek.

 • dexamethasone

  (bkz: bart sen misin?)

  1
 • pobeda

  bilen varsa öğretsin lütfen.

  t: tao için yapılır.