temel karamollaoğlu

 • chicqo

  1993 senesinde, sivas katliamı sırasında sivas belediye başkanı olan şahıs.

  sivas katliamından sonra, vali, emniyet müdürü her ne kadar ellerinden geleni yapmış olsalar da görevlerinden alınmış, haklarında soruşturma açılmıştır fakat sayın temel karamollaoğlu refah partisi'nden milletvekili olarak meclise girmiştir.

  sivas katliamı sırasında, toplanan kalabalığa "gazamız mubarek olsun" gibi bir söz söylediği rivayet edilir, lakin kendisi de böyle bir şey olmadığını, olamayacağını daha sonra dile getirmiştir, öyle işte.

  1
 • freefull

  sivas katliamında kışkırtılan kalabalığa yaptığı konuşma ile kalabalığı dağıtmaya çalışmış zamanın belediye başkanı.dağılmak üzere olan kalabalık her ne olduysa geri çevrilmiş ve sloganlar bir anda "kahrolsun laiklik" şeklini almıştır.polis kalabalığın önünü açmış, asker ise olayı seyretmiştir.bu olaydan 3 gün sonra da kimin yaptığı bilinemeyen başbağlar katliamı meydana gelmiştir.ayrıca o gün dağıtılan bildiriler kim tarafından dağıtılmış araştırılmalıdır.

  1
 • denizim

  sivas katliamı sırasında refah partisi'nden belediye başkanı.5n1k'da cüneyt özdemir'e konuşan karamollaoğlu'nun vicdanı rahatmış.
  özdemir'in "35 insanı yaktılar canlı canlı" cümlesine itiraz eden karamollaoğlu, "cayır cayır yanarak ölmediler. dumandan hayatını kaybettiler. buradaki tahriki söylemek istiyorum. aradaki farkı biz göremezsek, bunu da söylemezsek oradaki halk da farklı bir izlenim doğar" dedi.
  balık gibiyiz balık, tepkisiz 70 milyon lepistes. güzel ve yalnız lepistesler

  1
 • sondaj

  ankara'da gerçekleşen 6. olağan kongre sonrasında, saadet partisi'nin genel başkanlığına getirilen isim.

  görevi, mustafa kamalak'tan devralacak.

 • bayri

  100 bin imzayı geçip Cumhurbaşkanlığı için seçimlere girme hakkını kazanmış. Perinçek'se 100 bine bayağı uzak.