the end of fucking world

 • kisisel illeti

  yetişkilere ergen dizisi. eheh hep bunu demek istemiştim; yetişkinlere masallar, yetişkinlere çizgi film, yetişkinlere porno Vs. Artık kendimi tamamlamaya çok yakınım.

  iki sosyopat ergenin yollara düşmesini anlatıyor kısaca. beklenildiği üzere başları da beladan sıyrılmıyor. bir nevi modern natural born killers. karakterler oldukça karikatürize gözükse de bence oldukça gerçeğe yakın. temiz bir kara mizah.

  henüz 1 sezon oynamış. bölümler de 20dk. bir oturuşta bitirilebilir. Uzun bakışmalar, sündürülmüş olay örgüsü yok. 20dk boyunca olaylar gerçekleşiyor ve sonunda yolculuğun öteki adımına geçiyorlar. cidden, ergen filan dinlemeden keyifli bir seyirlik sağlıyor.

  1
 • juliet

  baya tatlı dizi. her bölüm en az 1 shazam sözü.

  playlisti çokoş, alın dinleyin bol bol.

  3
 • rodyan

  finalde denize koşan çocuklar nedense amua koyuyor insanın. sanki 400 darbe'ye bir gönderme mi acaba gibilerinden hislere gark oldum.

  1
 • baruun

  bir gaza gelip 4 bölüm izledim. arkadaşlar ben çok dizi izledim ama bu kadar sıkıcı, amaçsız, boş ama sorsan kendisine kara mizah diyecek kadar da pişkin bir zırvalık görmedim. hele o oğlan, cw dizilerinde bile rol bulamayacak kadar amatör bir bok. en edepli tanımı bok amk. gerisi yarak kürek bişey ya küfretmemeliyim 6 harfliler aramızda.

  keşke kisisel olmasaydı bu başlıkta :/

 • kisisel illeti

  son entrymi buraya girmişim. rip kötü :/

  sırf beyazlar dışındaki insanları kötü rolde göstermeme gayreti içerisine girme iki yüzlülüğü içerisine girmemeleri bile bu diziyi diğerlerinden üst sıralara taşıyor. en gıcık olduğunuz iki karakterderden biri hintli diğeri de siyah.oh be, diversity denen bok yüzünden içim çürümüştü yeminle.

  neyse, birazdan geceye bir şarkı bırak başlığı ile burada olacağım.

  1
 • somut olric

  8 bölüm. her bölüm 20 dk. yap içler dışlar 2 sa 40 dk dizi. kurtlar vadisi pusu'nun bir bölümüne tekâbül ediyor. boşlukta izlenir. he ya boşlukta izlenir. Çok doluyuz çünkü.

  ekleme: ha bi de müzikleri... 1. bölümde rocknrolla'yla bilip sevdiğim şarkı çalınca aha dedim, devam etmeli buna.