the gazette

 • kira

  japonyanın son zamanlarda yenilikçi rock gruplarındandır. japon rock'ın visual kei tarzına sahiplerdir. biraz gothic stille iç içedir. her konserinde binlere seslenir. ilk yurtdışı konseri olan almanyada bir konserde kosa sürede seyirci toplama, bilet satış gibi rekorlara sahiptir. 5 kişiden oluşur. ruki vokaldir, aoi ile uruha gitaristtir, reita bassisttir, kai ise bateridedir. hepsi birbirinden karizmadır. karizma diyorum çünkü hepsi de erkek ve heteroseksüel. albümleri ve konserleri inanılmaz pahalıdır. 1 ayn önce sony musice geçmişlerdir ve hayallerindeki dünya konserlerine hazırlanıyorlar. aoi'nin aaa twitter diye bir şey varmış demesiyle 2 hafta önce twitterı keşfetmiştir.

  tavsiye edilen müzikleri:leech, cassis, filth in the beauty, distess and coma, damashi, the invisible wall, before i decay, shiver, guren, burial applicant başı çeker..

  (bkz: gazerock turkey)

  1
 • hakki bullet

  muhteşem bir visual kei grubu yav.

  gotik bir tarzları var ama evanescence ağlaklığında değil agresif hatta yer yer nihilist bir tavırla bunu ortaya koydukları için şu ara en sevdiğim gruplardan biri sanırım.

  canlı performansları da sağlam, daha ne olsun.

  linq: https://www.youtube.com/watch?v=yAQXocfL0CU