• altılı masa isimli zararlı cemiyetler masasında "28 şubat vesayetçilerinin hayatını kararttığı başörtülü kadınlardan" bahsedilmiş.

  başta geçen hafta dünyadan göçmüş vural avar paşa olmak üzere laik türkiye cumhuriyeti'ni koruduğu için hapse atılan, yargılanırken hayatını kaybeden tüm şerefli türk subaylarının ruhu şad olsun. onlar ölümsüzdür. tarih onları şerefle yazacaktır. mustafa kemal'in askeri lafla olunmaz. onlar yerinde ve zamanında icraatle olmuştur.

  28 şubat sürecindeki türk subaylarından; hala hapiste olan, yargılanan paşalarımızın, şeriat hayalleri kuran piç kurularının yakasına yapışan tertemiz ellerinden öperim.

  şeriat hayalleri kuran başörtülü bacılar da götünü yırtmaya devam edebilir.

 • türkiye'nin gerçeği ve demokrasiyi, özgürlüğü, hukuku güvence altına alan laikliğin bir numaralı koruyucusu şerefli türk subayları ve mustafa kemal'in askerlerinin arap götü yalayan şeriatçı piç kurularına balans ayarı çektiği gün.

  vefat eden tüm paşaların aziz ruhları şad olsun. hala cezaevinde bulunan tüm subayların ellerinden öperim. onlar türkiye'nin son "icraat" kemalist subaylarıdır.

  laiklik olmazsa, tsk olmazsa ne olacağını herkes görüyor. türkiye'nin kurtuluşu laiklik ve seküler milliyetçi kuruluş ilkelerine dönmekten başka bir şey değildir.