• 2013 yılında izmir'de 3liraya makarna yiyebileceğiniz bir mekandı. (deterjan tadını seviyorsanız gayet idealdı bence.)ben en son bıraktığımda 5tl olmuştu şimdi ne kadar bilemiyorum. zaten artık deterjan tadı sevmiyorum pek.

 • göt kadar yerde başlayıp tüm sokağı ele geçiren makarna ve mantı tezgahı.

  litrelik kola da var.

  fakirler gider.

  gözlem yapmak adına ziyaret etmiştim.

  -evet.

 • deterjan demişken klozetten lahmacun çıkaran erkan'ın bir özelliği de tadına bakarak toz deterjanların elde yıkama mı makina için mi olduğunu kesin olarak bilmeseydi. houdini gibi şovunu yapardı bunun. belediye izin verseydi festivalde tezgah açacaktı. adana borsa lisesi'nin kermesinden bu işi hayır için yapıyorum diyerek para topladı. abi deterjan bahane maksat çocuklara defter kitap almak derdi. karşı taraf eleştiri şansı bulamadan bir anda teslim olurdu. eline geçen ilk parayla hadise'nin posterini kanvasa bastırıp salona asmıştı. irem derici'nin makyajsız fotoğrafından da telefon kılıfı yaptırdı geçen yıl. belki boğazları ağrımıyordu ama o da kendi çapında varoştu.

 • üniversite zamanında en ucuz şarabı içtikten sonra uğranılan mekan. şimdi yalan atmayalım içkiden sonra iyi gidiyordu.