arda güler

[links]
6 more entries
 • bu afacan hakkındaki düşüncelerimi şurada söylemiştim. artık bu kategorideki oyuncu üretiminden vazgeçmemiz lazım. alenen çöp, son derece gereksiz bir üretim. bu çocuk ya hızlanıp kanat oyuncusu olacak, ya güçlenip merkez orta saha olacak; ortası yok bunun.

  kimse kusura bakmasın, yeteneği falan zerre umrumda değil. 90'ların futbolunu oynamıyor artık dünya. geçen sezon borussia dortmund'a 5-1 yenildik ve top becerisi olarak arda güler'in fersah fersah gerisindeki jude bellingham içinden geçti bütün takımın. jorge jesus bile 10 kişi kalan amatör rakibe karşı bu çocuğa şans tanımıyorsa, artık bi'şeyleri farketme zamanıdır diye düşünüyorum.

  emirhan ilkhan da ofansif orta saha olarak parladı ancak fiziksel antremanlara yoğunlaşarak bir anda merkez orta sahaya evirdi kendisini. şu anda müthiş potansiyeliyle birlikte henüz kendi kulübünde on maça dahi çıkmadan serie a'nın yolunu tutuyor. bence arda güler'den çok daha başarılı olacak.

  beşiktaş'ta destanlar yazan anderson talisca kendisine avrupa'da kulüp bulamadı ve çin'in, oradan da suudi arabistan'ın yolunu tuttu. ders almak lazım bunlardan.

  bok var gibi piyasada topla ilişiği olan kim varsa alıp alıp yıldız yapıyoruz asırlardır. sergen yalçın bir taneydi ve devri kapandı. thomas tuchel'in mainz zamanlarındaki bir antremanda shawn parker'ı gerçekleştirdiği bir videosu vardır. çocuk 27 yaşında futbolu bıraktı amk...

  türkiye'deki misyonunu tamamlamak üzere olan topçu. gelişmesi gerekiyor.

 • elenorbet bu yaşta bu kariyerle dünya genelinde rekorların ismi olmuş futbolcudur.
  türk furbolunun da gururu olmuştur.

1 more entry