• bazı kutulara gittiği tahmin edilen:p

  joker abimin dediği gibi plan yapmak komplocuların işidir. ben plan yapmam:p

 • bunu en son bana ymlac "haftaya evlenicem ühühühü" şeklinde atmıştı. yıl 2016 falan olması lazım.

  başkalarının özel hayatlarını kolayca diline dolayıp puan kasan tosunum ne düşünüyor acaba bu mesajıyla ilgili:p

 • joker abi mi? joker sen değil miydin aq?

  kendini joker zanneden minnoş kafa olarak aklımda kalmışsın.

 • "hem giderim, hem ağlarım" kapsamında değerlendirilebilir. yüksek yüksek tepelere ev kurulmasının duygusal yükünün altında ezildiğim yıllardı...

  ya o değil de sana dair kötü cümle kurmayı vallahi istemiyorum wacker, billahi istemiyorum. senin zevk alır gibi göründüğün bu sözlük kompozisyonundan da zevk almıyorum. insanlara çingene demeden önce kendi çamurluğuna bir baksan önce keşke. şantaj sende kemikleşmiş bir davranış olmuş, görünen o. bu çarpık davranış bütünlüğünü de kendi içinde joker'lik olarak değerlendiriyorsun. gerçekten "ben bu sözlüğün jokeriyim" mi diyorsun kendi kendine? bu mu yani davranışlarını sende meşru kılan şey? lafa gelince de "bana bulaştılar" algısı yapıyorsun. yeter ki birini diline dolamayagör; yandık ki ne yandık! e bu taciz! illa mesaj üzerinden gerçekleşmez ki taciz denilen şey.

  sana maruz kalmak, seninle muhatap olmak istemiyorum. bak bu çok kısa ve öz. asgari medeniyet şartlarını taşıyan insanlar için de gayet anlaşılır.

 • "aç pipine gül" diyen biri çingenedir. yine şekil değiştirmişsin. bu yönünü herkes biliyor ama sadece ben söyleyebiliyorum.

  sen az daha gerin. şöööyle bi yaslan arkana. benim ve sırf benimle iki geyik yaptı diye konuyla alakasız birinin sağdan soldan duyduğun dandik dedikodularla özel hayatını ağzına sakız etmenin bir karşılığı olacak mutlaka. ama şimdi değil. yine ben istediğimde.

 • --spoiler--
  başkalarına çingene demeden önce kendi çamurluğuna bir baksan önce
  --spoiler--


  başkasının kavgasına karışmak istemem fakat çingene olarak değerlendirilen hiç tanımadığım şahsın benim gördüğüm ilk entrysi wacker ismli yazara yönelik aşağılama içeriyordu.
  çingene midir değil midir bilemem. zaten beni ilgilendirmez. kaldı ki çingeneleri çok severim.
  geçen gün birkaç roman vatandaşla ayak üstü gülüştük biraz. çok eğlendim.
  aslında komplekslerinden arınmış herkesi severim.
  evet evet insani ilişkilerde tek kriterim bu.


  ben gelmeden önce neler yaşandı bilmiyorum. yarın ne olur onu da bilmiyorum ama buram buram samimiyetsizlik kokan uzun cümleler okuyunca fikir beyan etmek istedim. birine sataşıp cevap vermeyeceğini ummak neyin kafası acaba?
  çingene yapmaz bunu.
  o alacağı cevaba hazırdır. kafa çalışır yani.

 • ekran görüntüsünü aldım. bu şahıs beni alenen tehdit ediyor. @chicqo @parliament_mavisi @behzatk

 • sevgili wacker senden daha kaliteli olduğuma yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

 • istiklal mahkemesi miyim ulan ben? behzatk çözsün işinizi. neyse bb. ben evi süpüreceğim şimdi.

 • karombolo daha önce defaatle dile getirdiğim gibi seninle ilgilenmiyorum, bazı tosunların aksine senin için şekil değiştireceğimi hiç sanmıyorum. hatta seninle o kadar ilgilenmemişim ki benim gay olduğumu sanmışsın. bu sanrıdan hoşlandım. bu sanrının bir alnı olsa öperdim. sen bu sanrı ile yoluna devam ederken beni refere etmekten kaçın. benden "selam:p sözlükte geyik yapıyorum aslında öyle biri değilim:p" özetine sahip bir mesajı asla alamayacaksın. kapıları zorlama. iyi günler.