• 19 yaşaltı takımı antrenörü önder karaveli'nin yönetiminde gerçekleşecek hadisedir.

  aşağı yukarı kafamdakine yakın bir onbirle mücadele edeceğiz. alanyaspor'un forvetini bile tutamadığı halde borussia dortmund karşısına ilk onbirde çıkan welinton'un nihayet kesiği yediğini gözlemliyoruz. yerine çok yakından takip ettiğim, yerli vida serdar saatçı oynuyor. onun yanındakiler geçtiğimiz sezonun şampiyon kadrosunun oyuncuları rosier, vida ve rıdvan. sergen'in bu sezonki en büyük hatasını bu maçta tekrarlamayacak görünüyoruz. pjanic belli ki merkezdeki atiba ve can'ın önünde gole ve asiste daha yakın noktada yer alacak. sağ ve solda ghezzal ile larin, ileride batshuayi.

  bahsettiğimiz gibi geçtiğimiz sezonun şampiyon kadrosu diyebileceğimiz bir kadro.

  3 ya da 4 farkla gerçekleştiririz düşüncesindeyim. aklımda yer alan tek soru işareti, sergen'i sabote eden oyuncuların kendilerini ele vermemek için farkı açma gayretinde olmaması olur. yoksa bence takım yularından çekilen şampiyon at gibi ligin içinden geçmeye hazır durumda elbette...

 • pjanic maçı lehimize bambaşka şekle döndürebilecek adamlardan biri ama oyundan alınması lazım. birinin bu şerefsize haddini bildirmesi lazım. karaveli'nin yerinde ben olsam, ilk hatasında kenara çağırır, taraftarının önünde azarlayıp itin götüne sokarak kulübeye oturtmadan soyunma odasına gönderirim. bu seviyedeki bir oyuncunun oyuna etkisinin haftalardır bu denli az olması yeterince gerekçe. acilen de kadro dışı kalması lazım.

  az kaldı, aynı düşüncelerim batshuayi için de geçerli olacak.

  arka direk latin götü ucuz yırttı.

 • bu nasıl başlık gerçekleştirmesi derken s.kmesi mi anlamadım?

 • gerçekleştirmiştir.