beşiktaş

[links]
16 more entries
  • sanmam.

    kulüpte 14 çöp oyuncunun kontratı bitiyor. maaş bütçesi müthiş rahatlayacak. bugünki maçta sol kanatta 19 yaşındaki rıdvan yılmaz ve 22 yaşındaki güven yalçın oynadı. kalede 21 yaşındaki ersin destanoğlu, stoperde 23 yaşındaki francisco montero vardı. ikinci yarı oyuna 17 yaşındaki emirhan ilkhan girdi. bu çocukların tecrübe kazanıp gelecek sezon kadrosunun iskeletini oluşturmasına sevinmek yerine takımın başında dördüncü maçını geçiren teknik direktörün varlığında yönetimi istifaya mı davet ediyorlar? eğer öyleyse öncelikle o istifaya davet eden taraftarlar kulüpten istifa etsin.

    şu anda hiçbir sorunumuz bulunmuyor. 3-0 değil, 5-0 da yenilebiliriz. gelecek maçlarda gençlerin daha da ön plana çıkarılması önemli. varsın 10 tane yiyelim, problem değil. önümüzdeki sezon avrupa'da olmayışımız avantajımıza olacak. zaten mevcut zihniyetlerle avrupa'ya kim çıkarsa çıksın bir-iki turdan fazlasını elde etme şansı yok. şampiyonlar ligi'nde o bile yok.

    hocada net şekilde slaven bilic havası seziyorum. iki sezonluk yönetimi boyunca takıma kattığı fiziksel ve taktiksel becerinin ekmeğini 10 seneye yakındır yiyoruz. sabredersek aynısını yine yaşayacağız.

9 more entries