• bihter'in de zamanında sorduğu gibi, salak mısın cemile? hakikaten salaksın. bıcır bıcır, neşeli kızsın, nereden takıldın bu beşir sevimsizine? bu beşir insanın ömrünü tüketir, ruhunu kemirir günden güne. izin gününde köşkten çıkıp bi gezsen kafana göre birini bulurdun, o enerji emici beşir'e saplanıp kalmazdın. ya baban seni almanyaya gezmeye gönderdi, oradan da boş boş döndün. ne güzel akrabaların var orada, kalsana yaa. babanda da para çok haberin olsun. kira yok fatura yok. köşkte otur al maaşı. kim bilir ne kadar birikim yaptı bu adam. kim bilir yastık altı ne kadar altını var. bugun altın olmuş kaç? baban ziyagil holdingten hisse alsa şaşırmam.
    sende biraz akıl olsa almanya'ya gider dil kursu falan derken bir kuaför açar mis gibi yaşardın. sende o potansiyel vardı. ama salaklığın galip geldi. enerji emici başka bir çulsuz bulmuşsundur.
    güzel ahlak yayma ve yaşatma derneği anan babanla çulsuzu isterem ille de çulsuz diye ters düşüyorsundur hala. ziyagil köşkü kızları siz niye 12 yaşından beri köşkteki erkeklerle evlenmek için yanıp tutuşuyorsunuz acaba? köşkün havasından suyundan mıdır anlamadım.
    ne bileyim cemocum yaa, senden hiçbir şey olmaz, olmamıştır. hiç ders aldığını sanmıyorum.