• ekşicilerin övdüğü bir film. kıllandım tabi. normalde yıkık eğitimsiz bu vasatlar bi şey övmez. sonra fikirlerine güvendiğim iki twitter hesabına baktım yorum yapmışlar mı diye. ilk yorum:

  don't look up tam olarak orta zekalılar kendilerini daha zeki hissetsin diye ayarlanmış.

  ikinci yorum:

  özellikle akademide konuşlanmış yığınla ahmak paraziti değerli ve zeki hissettirmek, yeni felaket senaryolarındaki saflarını ve konumlarını sağlamlaştırmak adına tasarlanmış ve başarılı olmuş çiğ bir kamu spotu. inanılmaz bir başarı. kitlesi robot gibi tepki veriyor filme.

  sonuç: izlemiyecem.

 • transformers, eşkiya, transformers revenge of the fallen, american pie, transformers age of extinction filmlerinden sonra izlediğim en güzel film.

 • kesme işareti olmaması:((

  fragmanı izlediğimden beri heyecanla bekliyordum. çünkü ben iflah olmaz bir leonardo di caprio hayranıyım. neyse, ben filmi beğendim. güzel bir kara mizah. izlerken gayet eğlendim. bilim kurgu değil, belgesel değil. bildiğin kara mizah yaa, bu kadar kasmaya mantık aramaya gerek var mı? beğeneni kadar, beğenmeyeni de olmuş. beğenmeyenler yallah 45dk uzaklara bakmalı sanat filmelerine.
  leo<3

 • tamamlayamayacak kadar sıkıldığım rezil film. yani o 1 saat bile zar zor geçti. saçma gelmesinin yanı sıra itici bir çok sahneye maruz kaldım resmen. 'tamam şuradı çok iyidi' diyebileceğim tek bir sahneyle bile karşılaşmadım.

 • milletin öve öve bitiremediği film. çok sıkıcı bir film. hiç beğenmedim. zaten oldum olası bi kamyon ünlünün oynadığı filmleri sevmem.

 • bu filmi beğenmeyenler google'a iq testi yazıp, çıkan ilk testi çözüp sonucunu bana mesaj olarak göndersin.

 • konusu bilimkurgu değil. bilimkurguyu hikayede kullanmışlar sadece. kara mizah türü için de fazla sığ. sinema tarihinde hiç bir kara mizah film, "bakın burası kara, burada da mizah var ama gülmeyeceksiniz" demez. tüm disiplinlere uyuyor, bahsi geçen sistemin sinema tarafındakini tüm şartlarını yerine getiriyor ve gayet kurallı bir film.

  açıkçası sıkılmadım. gayet güzel zaman geçirdim. sürpriz yoktu. sevdiğim oyuncular rollerininin hakkını vermiş. kimle empati yapcağız, kime sinir olacağız, kimin tarafında olacağız ve finalde ne olacak hepsinin yeri belli. sonuç olarak sistem eleştirisi yapan bir filmin de hollywood'tan çıkmayacağını, sistem eleştirisi yapacak bir filmde di caprio'nun oynamayacağını da bilecek zekadayız. izleyip geçin o zaman yani. bence yönetmenden temizlikçisine kadar kimse bu kadar kasmamıştır.

 • bir kara mizah örneği.
  etkileyici güzel bir film.