• alayınızın emekçi kadınlar gününü kutluyorum. madem ortada emek var, emek harcayayım ben de...

    sez, ufaktefek, fyf, hyde, juliet; hepinizi kutlarım. başka kim vardı lan? bu dondraper kadın olanı mıydı, gey olanı mıydı? onu da kutlarım. erkek sözlük üyelerinin de ebelerinin kadınlar gününü kutlarım. evet erkek sözlük üyeleri... alayınızın ebesinin kadınlar gününü kutlarım. bi'kız daha vardı, adı aklıma gelmiyor bak? eşleşemeyenkromozom'du sanırım. onunkini de kutlarım. bu satırları okuyorsa şayet meral akşener'in de bu vesileyle kutlarım. bir de anna joy-miller'ınkini kutlarım. ergenlik yılları geride kalmıştı onun sanırım... :/ yine epey ara ve boşluk girdi araya, o nedenle şu anda ismi cismi aklıma gelen gelmeyen kim varsa kutlarım.

  • eyvallah olly.

    yalnız bu dönem kalite kontrol ve standart dersi bile vererek en emekçi ben oldum. diplomalı sanatçıyım güya uğraştığım ameleliklere bak! ben ne alaka ya? yok mu önünüzde transkriptim? bıktım ders çalışmaktan. sonra hocalar yetersiz.
    b*k hocalar yetersiz. sistem yetersiz. koy beni çağdaş sanat, maya, günümüz aktüel sanat derslerine bak neler oluyor.

  • emekçi kadınlar günü diye bir şey yok. kadınlar günü var. prenseslerin, evde koca bekleyenlerin, katil kadınların, metreslerin falan da günü yani. son yıllarda liberal solcular ve kürtçüler bunun da içine ediyorlar. ama bu kapsayıcılığı unutmamak lazım:d