• türkiye'de hiçbir mevzuya şaşırılmaması gerektiğini kanıtlar nitelikte mevzudur.

  yatıyoruz kalkıyoruz balıkçı macerası... ekonomi almış başını gitmiş, millet götüne giymeye don bulamıyor, yarın seçim olsa erdoğan'ı cumhurbaşkanlığı koltuğundan indirmesi hemen hemen kesin olan ekrem imamoğlu'nun kar yağarken balıkçıya gitmiş olmasını tartışıyoruz.

  ya o iş bitti amk... bu her açıdan virane haldeki ülkeyi sırtınızı balıkçılara yaslayarak kurtaramazsınız.

  hayır, insanlarda zeka da kalmadı. ekrem imamoğlu balıkçıda yemek yerken akp'li vekiller kar altında kıtlık duasına çıktılar zannediyor sanki millet? lan oğlum, aynı gün aynı saatlerde bizde ev ahali cağ kebabı yiyorduk. bizi de mi sikeceksiniz amk? telaşlanmayın, bugün yeşil mercimek var, muhtemelen kalır, yarın da tencerenin kalan yarısını yeriz; üzülmeyin.

  o kahraman efendiyi de not aldım. balık yemeye gideriz gitmesine de, aslında salatası için giderdik. yarraaamın kafasını girerim oraya bi'daha... yallah arabistan'a amk...

 • istanbul büyükşehir belediye başkanın gizli kapaklı bir şekilde balıkçıda 25 gün önceden randevulu bir şekilde görüşmesidir.
  ya kardeşim o adam geçen ay makamına gelmiş görüşmüşsün niye bir de yemekte görüşüyorsun. resmi bir görüşme değildir bu. yaklaşık 3 saat sürmüş yuh.... a
  bu görüşmeden kemal kılıçdaroğlu'nun bile haberi yoktur emin olun buna. kemal kılıçdaroğlu bu olayı parti içerisinde çok güzel kendi adına kullanmaya çalışacaktır.
  ve gerçekten istanbul'daki kar sorunun ana sebebi sizin gibi radikal görüşler yüzünden ilk gün çözülemedi.
  iktidar kar gelecekmiş gelsin bakalım ist belediesi bir şey yapabiliyor mu derdinde. hata yapsınlar da biz tepelerine binelim derdinde.
  istanbul belediyesi gerek yetersiz önemler gerek bu kar sorununu kendi lehine çevirmek amacında
  vali beyin kendisi akom'a gittiğind ekrem bey ingiltere büyükelçisiyle yemek yiyordu.
  aynı şeyler rte'nin abd büyükelçileriyle görüşmesine de benzer..
  ama sizin gibiler o kadar çok ki gerçekten. ideolojik çatışmalar yüzünden olan istanbul halkına oldu.
  bak mansur yavaşa görüşüyor mu kimseyle . görüşecekse makamında görüşür. yani ekrem bey cb adaylığını düşünebilir. hatta ingiliz büyükelçisiyle hep gittiği balık restorantında yemek de yiyebilir ama bu ne amk son 6 ayda 12387984397457 kere görüşmüş.
  yrıca murat ongun'da isviçre de kayak yapıyormuş. gitmeseydi gelip istanbulda kaysaydı. ya kardeşim adam yine tatili yapsın ona da bir şey demiyorum lakin hem tatilini yaparken hem de saçma sapan açıklamaları güldürüyor.

 • kalamar da söyledi mi acaba ortaya? inş söylemiştir. afiyet olsun başkanıma.