• aynen karar versinler, gelin mecidiyeköy meydana, şöyle bi yürüyün beşiktaşta bakiyim, gerçekten erkekler mi karar vermeli buna. ben gözlerimin kanamasından sıkıldığım için genel olarak erkek körlüğünü keşfettim, baktığım yerde boşluk görmeye başladım. bence varlıkları her türlü eziyet ve işkence unsurunu yerine getirmeye devam ediyor, hiç bişeyle olmazsa bu rezil rüsva zevksizlikle sınıyorlar bizi. yalansa yalan deyin, değil ki diyemezsiniz. malesef beyfendiler, zevksizlikle sarmalandık.

 • mesela böyle klasik ve şık olunabilir. illa kaşmer olmanıza gerek yok, teşekkürler.

 • biri juliet hanıma iletebilir mi, "böyle de şık olunabilir," dediği ceketin fiyatı 6.180 euro.  bizim etimizi budumuzu ne zannetmektedir?

 • yok, benim de beğendiğim bazı 7bin euroluk çaketler oldu, alamadım, bunu anlıyorum. fakat tarzı benimsemek, onu birebir kopyalamak değildir. bu şekilde bir bakış açısıyla bi yere varamayız sevgili olly. aaaaaa. illa karşı argüman üreteceğiz diye ayaklarınızı yere vuracaksınız vurun, biz kareli şort üstüne alev desenli tişört giyeceğiz diyorsanız da giyin. ben zevksiz derim ama, alınmaca gücenmece yok.

  frante, moda olmak zorunda değil. şu an kadife gömlek çok moda, koşarak almalıyım demek durumunda değilsiniz. ben klasik, şık, düz bi tarz paylaştım, ama siz kendi tarzınızla da aramızda olabilirsiniz. herkes bu beyden olacak değil ya? siz renkli ve rahat giyinmeyi seven birisinizdir, öyle yaparsınız, kimi rapçi kardeşlerimiz gibi giyinmek ister, öyle yapar. ama bunların belli bir zevki yansıtması, belli bir kendini yansıtma olması güzel hissettiriyor. turuncuyu pembeyle ve maviyle karıştırırsın, ama dönüp deriz ki, başkası giyse nebiçim kötü olur ama böyle tam bi frante olmuş, ne tatlı görünüyo. çıfıt çarşısı gibi giyinen ama bunu layıkıyla yapan kimselere de sözümüz böyledir.

  fakat tüm bunların ötesinde, sokakta korkunç görüntüler görüyorum. hem de her skime dair fikri olan bi güruhtan bahsediyoruz, ağzımızı açıp soru sormadan "ben sana niye söyliyim mi" diye kafa ütüleyen bir ekip. giyinemiyorlar. en iyisi düz tişört giyiyor en azından, iyi diyoruz. oldu.

 • mecburiyet.. bıraksan düğüne derneğe eşofmanla gelecek. bir gömlek giy deyince sanki bıçak çekmişiz gibi ahsjwjksks

 • frante, haklı çıkmak için konuyu sağa sola çekiştirmen yeni değil, uzun süreli bi alışkanlık, biliyorum. ben sana kolunda niçin kıl var/yok demiyorum. kolunda kıl olan beyler de nebileyim az yolludur demiyorum. özgürlüğünü kısıtladığımı düşündüren şey nedir? düğünde neden formal giyinileceğiyle alakalı senden topluma ve kurallara karşı çıkan bir panel düzenlemeni bekliyorum, ilgiyle gelip argümanlarını dinlerim.

  fakat i'm soooo sorry. zevksizlik zevksizliktir, istediğini giyerken de zevksiz olabilirsin. üstelik modanın kalbinin tamamen italyada attığı bilgisi de yanlış. dediğim gibi, modaya uyun demiyorum, zannetmiyorum zaten olabileceğini malum ülkemiz çok bitap ve halsiz bi kere bunun için. fakat siz de doğruculuğun yılmaz savunucusu olarak şunu çok iyi anlarsınız ki: zevksize zevksiz demek, bizim boynumuzun borcudur.

 • nikah fotoğraflarını görelim. bizimla mısın değil misin, göreceğiz.

 • bizim klasımızdan kimse şüphe etmeyecek.  giyinmenin de en iyisini biz biliriz.

 • siz yine iyi insanlarsınız ha. dşünüyorum da, illa fikirler falan savaşsın diyorsunuz. kimse de dönüp sen ne giyiyosun lan aqq demedi mesela. iyi.