• toplumun büyük çoğunluğu tarafından eleştirilmesine zerre anlam veremediğim platform.

  exxen boktan, rezil, iğrenç; netflix babamızın oğlu anasını satayım. parasını ödeyerek edinebileceğin platform; millet tutup kolundan zorla üye kaydı yapmıyor ki? ya bi'şey varsa vardır, yoksa yoktur. ortada bir mal vardır, gidersin malı görürsün, almaya karar verirsin de alırsın veya almak istemezsin ve almazsın. tamam, satın almaya karar verirsin ve "ben bunu satın aldım ama bu benim aldığım gibi çıkmadı," falan dersin de; insan parasını ödeyip almadığı bir şeyi nasıl eleştirebiliyor? bu da bizim coğrafyaya yönelik bir dızoluk sanırım...

  herif dünyanın parasını harcıyor ve bir yatırım yapıyor ve karşılaştığı muameleye bak allah aşkına? deliler ülkesi gerçekten...

 • bir netflix değildir.

 • her yerde savunuyorum ama bokunu da çıkarmış acun. iki tane bir şey seyrediyoruz zaten diye reklamlısına üye olalım dedik, ekranın neresine dokunsam ilgili reklamın youtube bağlantısına giriyorum. bölüm bitiyor, bir sonraki bölüme geçmek istiyorum, basıyorum, çıkmıyor sayfadan. reklam çıkartıp zorla seyrettiriyor. beklesem reklam meklam çıktığı yok. böyle saçma şey görmedim.

  vallahi benim için hava hoş. aynı kanalı reklamsız bedavaya seyrederim. acun aklını başına alsın.

 • ya şimdi alternatifini verip 5 kere kapanan sözlüğü tekrar kapatmak istemem ama şöyle de bir şey var hani.

  https://twitter.com/dinakostina1281

  güncel sayfayı buradan takip ediniz.

 • konuşanlar izlemek için arkadaşımın şifresi ile giriş yaptığım oluşum.

  ben hayatımda bu kadar kötü, bu kadar acemice hazırlanmış bir şey görmedim arkadaş. yahu iyi ya da kötü sitende bir sürü içerik var. hepsine para vermişsin exxen'de yayınlıyorsun. bütçen zaten sağlam. koskoca acun projesi sonuçta. tüm bunlara rağmen bu kadar kötü olabilmeyi nasıl becerdin?

  bir şey izliyorsun para verdiğin halde reklam giriyor. haydi tamam 10 lira fazla verip reklamsız almadın, izle bari diyorsun -ki dememen gerekir-. arkadaş 40 dakikalık programa tam 21 dakika reklam koymuşsun. üşenmedim saniye tuttum. haydi koydun. fakat koyabil de mi? koyamamışlar. reklama girerken donuyor. geri çıkıp giriyorsun sil baştan izlettiği reklamı bir daha izletiyor. ne izlediğini unutuyorsun lan.

  tv8 daha az reklam veriyordur o kadar söyleyim

 • bi boş olamadım ki şuraya bakayım. çok uzak kalıyorum her şeyden.

 • reklamlı/reklamsız şeklinde iki ayrı moda sahip olması başlı başına bir facia zaten. tam türk işi platform. o kadar alışkınlar ki milleti sikerek para kazanmaya, herhangi bir itirazla karşılaşmayacaklarından emin oldukları için bu reklamlı tercihi uygulamakta zerre endişe etmediler.

  buralarda da demişliğim var; netflix babamın oğlu değil, o nedenle gerzek z kuşağı gibi, "ne exxen izliycem yaa," gibisinden bir mal beyanında bulunacak değilim. düzgün şeyler yapsınlar, izleyelim.