• mecburen aile ortamında izlediğim show. ne yazık ki fazla şansım yok şu an için. gülmeden öldüm çok komik gerçekten.

 • sözlükte bi'yerlerde yazdım bunu. tiyatro bu. bazı kitleler tarafından sevilmemesi gayet normal. milleti avengers izlemeye, superman'e, batman'e, örümcek adam'a falan alıştırdılar. film kültürümüz hayvanlar aleminden ibaret vesselam... uzun yıllardır tiyatro peşinde koşturanı görünce de boklamaya yer arıyoruz.

  ben bu afacanları ulusal kanalları izlemesem de takip etmeye devam edeceğim.

 • bazen aşırı komik oluyorlar.

 • ilkokulu bitirmiş mi, bitirmemiş mi zerre emin olamadığımız fadime teyze'nin dahi tiyatro bileti satın alarak gittiği bir tuhaf gösteridir. mikrofonu eline aldığı andan itibaren yanyana getirmeyi beceremediği her türden sözcüğünü siktiğimin cahil cühela bir izleyici kitlesine de sahiptir. bu ve benzeri aşağılık nedenlerle rezil olma korkusu yaşayan kimselerin eşinden dostundan gizli gizli izlediği bir tiyatro gösterisidir.

  güldürü kavramı cem yılmaz mizahıyla serpilen kitlelerin benimseyemediği türden bir şakalaması vardır. bu kitleler tiyatral faaliyetleri takip etmeyi marifetten sayarlar. ancak güldür güldür'e burun kıvırırlar. bizim memlekete ancak ve ancak uzaydan baktığımız zaman görebileceğimiz lokal mizahımızı anlatan çok enteresan bir çelişkidir bak bu! bu mizaha başka yerde rastlayamazsınız.

  bu mizah bize
  her ne kadar sabahtan akşama kadar reddediyor olsak bile
  bi'şeylerin üzerine yapıştırdığımız 1'den 10'a kadar dereceli etiketleri anlatır.
  umuyorum ki günün birinde eserin kendisine bastığımız bir etiket olur bu...