• dondraper'dan aldığım verilere göre reşit olduğunu öğrendiğim oyuncu. yaklaşık 5 sene kadar evvel ufaktefek'in reşit olmadığı uyarısını yaptığından beridir bu gibi hususlarda daima kendisine danışırım. hatırlanacağı üzere millie bobby brown'ın reşit olmadığı uyarısını da sayesinde öğrenmiştim. teşekkürler dondraper.

    evet, jenna ortega. 24 yaş var aramızda. ilginç bir arkadaş. hollywood'un birkaç yıldır baş gösteren vizyonel ergen yıldız akımının en son temsilcisi. kesinlikle güzel bulmuyorum. millie bobby brown'ı da bulmadığım gibi... ancak bu afacanlarda farklı bir hava olduğunu da kabul etmek durumundayım. bunu doygunluk noktasında güzellik olarak tanımlıyorum. yani çok güzel değil ama az güzel de değil! tam kararında... ne margot robbie kadar ulaşılamayacak bir güzellik, ne de kazak giymiş boz kadar eğreti bir güzellik. tam sınırı, tam kararı. o kadar karar noktası ki, bok atmak için, "güzel değil lan bu," bile diyemiyorsun.

    ben hollywood'un bu yeni jenerasyon star tercihindeki ince eleyip sık dokuyan tarzına sadece şapka çıkarırım. şapka çıkarırım derken elbette ki iyi manada.

  • tim burton'un yeni johnny depp'i yeni helenası. aynı soğuk bakışlar vs. anladın işte. tim burton prototipi. bu üçgenden de çıkacak tek bir sonuç var, o da bu kızın önümüzdeki yıllarda mutlaka kıracağı.
    ben asıl monica'nın kızı deva'nın kimlere tevbe ettirdiğini merak ediyorum.
    draper not: reşit deyil.

  • yeni çıkacak scream filminde caniden kaçış sahnesi için kendisine müzik seçtirmişler. iki şarkıdan biri deftones'dan diğeri de bebişim nine inch nails'ten the only way out ıs through. daha önce mutlaka bu kız kıracak demiştim. başlamış <3