• allahtan kesme işareti yok. yoksa başlığını açamayacağız.
  tanım: star'da yayınlanan yerli dizi.
  yorum: tüüü allah sizi kahretmesin bu ne rezil iştir be. öykü karayel ve esra dermancıoğlu'nu nasıl ikna ettiniz bu senaryoya? o başroldeki ahmet kural cosplay'i nedir allasen? her sahnede dayamışlar gözüne viksi basmışlar çeneye jawline'ı , çeneyi sıkıp sıkıp ağlamamak için kendini tutmaca. adamın adı akın akınözü'ymüş. her şeyden önce bu nasıl bir isim? sanki bana seren serengil.
  ayrıca sarp apak ne alaka?
  yemekteyiz cast'ı daha iyi. yemekteyiz tekrarı olmayınca izlemek durumunda kaldım. youtube'tan yemekteyiz izleyeceğim.
  3-5 bölüm sonra final yapar bu.

 • kız öykü, bin dolarlık kahve makinesi taksidi mi ödüyorsun, hayırdır niye oynuyorsun bu kötü ötesi yapımda?

 • izlemeye başladığım dizi.

  radyoaktif serpintiye maruz kalmış ahmet kural tipli bir adam var. canı çok sıkkın. dizinin tüm konusu onun can sıkkınlığını konu alıyor sanırım. bir de beren saat'in bir diziden arkadaşı şirret bir kadın var kilolu, milf saflarından ayrılmış mature'lığa doğru koşan. bildiniz? heh işte o kadın var. yine çeşitli kötülüklere hizmet edermiş gibi bir hali var ama bakalım, birkaç bölüm daha izlemem gerekiyor.

 • şu dizi her başladığın da babam bile anneme dönüp; 'yine mi bu ağlayan adam? her dizide neden ağlıyor? izlemesene!' diye şikayet ediyor. o adam neden öyle atarlı bağcılar ergeni gibi bir o kadar da romeo ruhlu deli yürek ya? nasıl bir rolü yaşatma anlamıyorum. böyle bir baş rol hayatımda olsa polise şikayet ederim.