• kurulması ve bizi eğlendirmesi lazım olan eklenti.

 • radyonun icadı 1920. sene olmuş 2022 hala kötü sözlüğün kendine ait radyo frekansı yok.

 • şahsım ve kendim, sözlüğün en gereksiz zımbırtısı olarak görüyoruz bunu. anket ve fav bildirimi daha önemli. belki anonimden sor gelebilir. dibini sıyırırız. twit de cacık. zaten sözlük dediğin yer birbirimizi zorunlu olarak takip ettiğimiz bi twitter versiyonu gibi. her yeni gelen yazar, bir öncekinden daha eski aq. youtube linkini ortaya salarak elde edilecek bi beden kalmadı. hayyam bile candy crush neyim oynuyor. ırz talep meselesi bunlar. 6 yıl önce uğruna cinayet işlenen kadın yazar, yarım topuklu ve hasır desenli "neyse bize ne, dedikoduya girer" terliği giyiyor. ben bunu nereden biliyorum? çünkü sizin "canım bu yazar kim ya, fake gibi duruyor" mesajını attığınız yazar fake. beni konuşturun aq ya konuşturun. hedonist ilişki yumağını çarşaf gibi sererim. sözlüğü ikiye bölen iki hesap, tek yazar. kim bu? oyuncakmış, telsiz kapatmalarmış, ayşe tatile çıksınmış, piston aşağı insinmiş alayı tezgah. siz mevzuya uyanmayın ama kimseye de güvenmeyin diye atılan yemler. algılarınız ölü, meraklarınız diri olmalı. örgütün tepesindeki adamın derdi magazin değil. öyle yarak kürek kaosları da beslenin diye yönetime paslıyor. uyuşturucu ama bağımlılık yarattığı için değil. kafan karışıyor. ben kimin feykiyim başlığını hatırlayın. zemin önünden akıp gidiyor ama kafası yok. problemli.

  lunpenlupen
  lunpenlup
  lunpen
  lunlup
  lun
  lup
  lu
  l

  bu adam sözlüğü niye bıraktı? eleman matrix gibi uyandı bakın bunu bulun. seçilmedi ama çok çekti. gerçi cevabını merak ettiğiniz sorulardan birini bile anlamaz. en son ne demişti mega beyin; size doğru yönü gösteririm, yolu değil. herkesin kaderine kimse karışamaz. bak bak laflara bak. bu tuzak kaderiniz diyor, öyle veya böyle düşeceksiniz diyor. kanıksamayın bu durumu. normalleştirmeyin, meşrulaştırmayın. direnin.

 • açılırsa sabote etmek için varımı yoğumu ortaya koyarım. bu radyo olayına tahammülüm yok. sesini seksi yapmaya çalışıp şiir okuyanları unutmadı bu kulaklar. onları da yıldırıp, radyoya küstürmüştüm zaten. yine yaparım. kim çeksin sizin boş muhabbetinizi yaa?

 • kurulursa tabi siz kıymetli kardeşleriminde müsadesi ile gecenin köründe erotik bir yayın programı yapmak isterim sabaha karşıda hep beraber soyunup dans ederiz .

 • dinleyeni sksinler.

  kendi adıma konuştum bu arada.

 • valla ben de dinlemem. kuş reisten pastoral anılar dinlerim daha iyi. hiç çekemem orta yaş üstü erkek goygoyu.

 • valla ben de kötü sözlük'te bu işlere bulaşmadım velociraptorcığım. ben, peterpan, ufaktefek, hatta bir dönem sapık44 ve isis antalya'da ücra bir köşede plaj işletmesi kiraladık. birkaç sezon biz işlettik bu plajı. o zamanlar gelen müşteriyi eğlendirmek için meddah falan oynatıyorduk. bu radyo işi de yine müşteri eğlendirmek için yapılan bir şeydi. çok tutulmuştu, çok hastamız vardı, ama gel gör ki benim hücreler bölünmeyi kesti ve ben artık ahiret sancısı çekmeye başladım. sonra zaten dağıldık. ufaktefek uyuşturucu yakalattı mutfakta. burdaki profil ifiktifik tabi :) biz biliriz onun nereden sonra ufaktefek nereden sonra değilliğini.

 • şu an olsa kim yayın yapar, neler konuşulurdu acaba çok merak ediyorum.

 • ya allasen neler konuşulacağı az çok belli değil mi? sabah memur tayfa iş hayatı, öğle gelinlerin tatlı telaşı, bugün ne yemek yapsam, enginarlı çorba tarifi, akşam da spor siyaset.