• mansur ark'ın kavruk sesiyle bir adım önde olduğu versustur. ragga oktay epic ise mansur ark steam'dir, ragga oktay tepeyi terk eden okçuysa mansur ark kara kapılara tek başına koşan aragorn'dur.

 • düşünürken yemeden içmeden kesildiğim versus. çok zor bu iki muhteşem adam adamın birini seçmem. taşaklarını tartalım, ağır olan kazansın.

 • radyo yayını yaptığım dönemlerde mansur abiyle canlı yayın yapmıştık. kendi çapımızda internet üzerinden yayın yaptığımız bir radyomuz vardı. mansur abiye ınstagram üzerinden ulaştım. dedim "abi yayın yapıyoruz şöyle böyle. gelir misin yayına?". "gelirim. saati, günü söyle" dedi direkt.

  neyse gün belirlendi. hoop aksilik. yayına giremedik. özürlerimi ilettim kendisine. üç beş gün sonra tekrar yazdım. yine geldi. yine yayın olmadı. bir hafta sonra yine yazdım. yine tamam dedi. bu sefer öyle bir yayın yaptık ki kendisi bile hayatında katıldığı en eğlenceli şey olduğunu söyledi bizim yayının.

  kısaca adamı elimizde olmayan (biri elimizde olandı) sebeplerden dolayı defalarca ektik. fakat her seferinde yeniden geldi. kendisinin dediğine göre ne işler güçler dizisinde oynarken ne de okan bayülgen'in programında konukken bizim öğrenci radyomuzda olduğu saatler kadar eğlenmemiş.

  normalde 150-200 kişiye yayın yaparken o gun 37 bin kişi gelmişti dinlemeye. daha da üstüne çıkamadık zaten o yayının. ne dinleyici sayısı olarak ne kalite ne de eğlence olarak.

  ki o yayınlara zakkum, can bonomo gibi isimler de uğradı.

  sözün özü mansur ark her kulvarda siker atar.