mansur yavaş

[links]
 • ankara büyükşehir belediye başkanı.
  kalbimizin başkanı. insanın ankaraya yerleşesi geliyor.


  ne zaman adını duysam aklıma gelir;
  caps

 • millet artık konuşmayı falan bıraktı aday olması için yalvarıyor.

  https://twitter.com/...=20&t=m2ZdPz8EZKM-zBLaeFMCpA

  ama ychp ve ortağı hdp istemiyor diye (oy potansiyelleri %10 bile değil) aday olmaması için her şey yapılıyor.

  ya şeriatçı ya kürtçü olacaksınız diye ısrar ediyorlar kısacası. atatürkçü bir cumhurbaşkanımız olamaz olmamalı diye kendilerini yırtıyorlar aylardır.

 • kılıçdaroğlu'na "temennimiz cumhurbaşkanı olarak teşrif etmeniz" buyurmuş. şakşakçılar da anında ayağa kalkıp alkışlıyor, kılıçdaroğlu çocuklar gibi mutlu.

  https://twitter.com/...uhbir/status/1617172047179677704

  kılıçdaroğlu'na alt komşusu bile oy vermeyecek. erdoğan ilk turda kazanacak. ve siz türkiye'yi karanlığa iten adamlar olarak yüzüne tükürülecek hale geleceksiniz. 75 yaşındaki adamın fantezisini gerçekleştirmek için ona destek veren kim var kim yoksa vatana ihanetten yargılanmalıdır.

  biz 1 yıldır götümüzü yırtıyoruz olacaklar hakkında. ırkçı dediler, akpli dediler, troll dediler, salak dediler. o aptal oçlar 2 sene sonra sahilde otururken şeriatçılar gelip terlikle kovalayınca anlayacaklar durumu. beyinsiz oçlar kafalarına darbe yemeden ciddiyeti anlamayacak.

 • kılıçdaroğlu'nun mevcut durumu değiştirmek için elini taşın altına koyması tarihin en kısa ve komik fıkrası olabilir.

  https://twitter.com/...=20&t=T7O0Ci51ZV5DAJux1mZwLA

  kasetle genel başkan olmuşsun. döve döve sarıgül'ün adaylığını yemişsin. baya ciddi ciddi dövmüşlerdi adamı hatırlarsanız. muharrem ince ve emine ülker tarhan gibi chp ruhunu en iyi temsil eden iki kişiyi de yemişsin. masana akp'nin kurucusu davutoğlu ve babacan'ı oturtmuşsun. her fırsatta başörtüsü, kavala, demirtaş bilmem ne diyerek akp'ye pas atıyorsun. röportajda türk bayrağını saklayan adamı danışmanın yapmışsın. masada oturduklarının ikisi doğrudan şeriat istiyor. birinin en büyük hayali bağımsız kürdistan'ın kurulması. bunları da açık açık söylüyorlar. eski akp çok iyiydi yavv demekten ağzın gözün uyuşmuş. sığınmacı ve tarikat sorunları gündemdeyken ekonomi konuşcaz ekonomiii diye yırtınıyordun, ağzını açtıkça lafının yarısı eski chp'yi kötülemek, başörtüsü, demirtaş, hdp bilmem ne.

  ve taraftarların hala senin kurtarıcı olduğunu düşünüyor. vay aw.

11 more entries