• tarihi bir çağrı ile masadan ayrılarak türkiye'nin geleceğini kurtarma adımını attı. uzun zaman sonra ilkeli ve omurgalı bir davranışta bulundu.

  ben yavaş ve imamoğlu'nun kılıçdaroğlu'nu çiğneyerek bu saatten sonra aday olacağını hiç sanmıyorum.

  iyi parti-memleket-zafer ittifak kurup muharrem ince'nin adaylığını desteklemeli. büyük ihtimalle de bu olacak. kılıçdaroğlu'ndan fazla oy alıp ikinci turda rte'yi de geçecek olan sayın cumhurbaşkanımız muharrem ince'yi tebrik ediyorum.

 • ülkücülerden bu ülke için faydalı bir şey yapacağını beklemenin her daim boşa bir hareket olacağını tekrar kanıtlanmıştır.

 • puhahahaha. aktroller ve kürtçüler iki saattir ağlıyor. zırıl zırıl. 2010-2015 arasını hatırlatan görüntüler. yine kol kolalar.

  rte karşısında kazanma ihtimali olmayan kılıçdaroğlu'nun aday olmamasını istemek ihanet ise elbette ihanet etmiştir.

  bu masadan bi cacık olmayacağı, 2 şeriatçı, 1 kürdistancı ile türkiye'nin geleceğinin aydınlık olmasını beklemenin denyoluk olduğunu aylardır söylüyoruz. merak akşener son ana kadar sabretmiş. hala geç değil. seçime 2 ay var. türk milleti mansur yavaş'ı istiyor. aktroller ve kürtçülerin sarılma zamanı.

 • bütün ülkücüler histerik ağlamalarına seçimlerden sonra devam edebilir. bir tarafta sinan ateş cinayeti var, bir tarafta da aha bu çıktı. bu saatten sonra hala siyaset peşinde koşanlara kafam girsin. tayyip başkanlığa devam edebilir.

  ama akşener'in olayı kılıçdaroğlu'na yazar :)). dünyayı tek boyutlu yorumlama sevdanız olmasa zamanı iyi anlar, siz de bişilerin ucundan tutardınız. siz de bi özeleştiri verebilirdiniz. ama anca bişileri kapat, yasakla, boz. jfjfjgjf.
  devlet bahçeli ve kendisine ülkücülüğü ümit özdağ gibi d e p r e m d e d ö v d ür d ü ğ ü "d e p r e m z e d e t ü r k l e r i" k i m l i k g ö s t e r m e k z o r u n d a b ı r a k t ı r m ı ş çapsızlara düşürdükleri için ne kadar çok teşekkür etsek azdır.

 • üzücü oldu ama alışkını olmadığımız bir tablo değil.

 • biraz iyi olmuştur, biraz da kötü olmuştur. her şeyden biraz olmuştur ama hiçbir şey tam olmamıştır.

  oylar ince'ye.

 • sağcılar yine ihanet etti.
  andjfkdlsşsia.

 • iki al ver yaptı mansur ve eko için yeni pozisyon üretti.

  eee şimdi mor saçlı hedepeli bacılarımız destekleyecek mi desteklemeyecek mi? bug'da kaldılar hepsi. sjfjşdis.

 • kadına üç gün önce küfür ediyorlardı. yok sağcılar satar yok akp ile anlaştı:d
  net şekilde seçimi kazanma hamlesini bugün itibariyle yaptı. seçim önümüzdeki hafta olsun, mansur ve eko ikişer miting yapsın büyük şehirlerde, yine kazandırırlar. eko is the new tayyip ama şu aşamada yapacak bir şey de yok.
  trabzon'daki teyze imamoğluuğğğ diye basacak oyu, kırşehir'de ki dayı yavaş gardaşımm diye.

  rte şu an kuduruyordur. fahrettin trollerini tokatlıyordur ofiste.