• şayet fenerbahçe'de kapı önüne kovulduysa ahmet nur çebi'nin üstüne çökeceğini düşündüğüm topçu. ancak gereksiz görüyorum.

    gelecek sezon 3-4-3 oynayacağız ve merkezdeki ikilide ozan tufan gibi bir oyuncuya mutlak surette ihtiyaç var. ancak dünya üzerinde şampiyonluklar ligin standardına göre çok iyi 13-14 oyuncuyla kazanılıyor; azı ve fazlası zarar. buna göre 3-4-3'ün iki kişilik merkez orta saha rotasyonu için josef de souza, gedson fernandes ve necip uysal gibi kıyafeti şurup gibi üzerine geçirecek oyuncu bulunmaktayken ozan tufan her ne olursa olsun lükstür. bu üç oyuncunun aynı anda sakatlanma riski bulunmasına rağmen lükstür, gereksizdir.

    senelerdir aynı hataları yaparak sıkıntı yaşıyoruz. hiç gerekli olmadığı görüşündeyim.

  • bıktım bunun menajerinden. bugün bize, yarın galatasaray'a yazılıyor. sikerim ozanını ayrı tufanını ayrı. ozan tufanı alanın ben aklını sikeyim!

    çöp. fenerbahçe seviyesinde bir takımda bile başarılı olamayan bir oyuncudan bahsediyoruz. biz ligin bu orta seviye takımının en iyi oyuncusunu aldığımızda bile (jeremain lens) hiçbir verim elde edememiştik. kenan karaman bile bundan daha iyi iki yönlü orta saha oynar takımda. fener'den sonraki durağı benzer seviyelerin takımı olan bursaspor, giresunspor falandır.

  • beşiktaş'ın 10 kişi kalmasına rağmen fener'e 4 tane ittirip rencide ettiği maçta beşiktaş'a gol atan afacanlardan teki. bu onur ona yeter...