7 more entries
 • (see: #14735)

  telefonu kisisel ileti, japon milliyetcisi ve airolus'tan başkasında olmayan yazar. onlarda silmiştir:)

 • (see: #28442)

  beni boşver hadi.

  kendi beyanına uymuyor olmanı nasıl açıklıyorsun peki?
  bu zat sadece ama sadece huzursuzluk çıkarıyor.

  ben başka bir şey yaptığını görmedim açıkçası.

 • ya siz ne konuşuyorsunuz acaba? bu sözlükte birileri başkalarının nickaltına "tam sikilmelik yaşta" ya da "bunu alıp duvardan duvara vuracaksın" dediğinde neredeydiniz? bu sözlük ne hakaretler, ne tacizler, ne laflar gördü de kimse bugünki gibi gündem yaratmaya kalkmadı o gün çünkü bunu yapmak bile çaylaklık sebebi idi. hee bir de şey var, o arkadaş ya belirli bir grubun kankası idi ya da herkesle sohbeti olan tatlış bir yazar. "o öyledir ya boşveeer ^^" denilerek öteleyen bir moderasyona da bir şey demek yersiz olurdu zaten.

  bu tip konulardan ötürü konuyla alakasız olsanız bile böyle terbiyesizce yaklaşımlara kimse hiçbir şey diyemedi ama ta ki konunun ucu size dokunana dek sonra "aman parli kov şunu siteden". ya burada hakkını arayan kişinin defalarca çaylak yapıldığını bilirim ben, evet onun da mağduru olduk zamanında. son 24 saatte sözlükte hiçbir kadın yazarla mesajlaşmamama rağmen dönemin zımbo yazarı olan shumsuke efendinin icazeti ile drunk tarafından "bir yazarı taciz ettiğim iddiası ile" 1 hafta çaylak yapıldım lan ben. itiraz edip ispatınız nerede diye sormamı siklemediler bile. yani aslında sizin hak ettiğiniz yönetim şekli o, ben cidden yanlış yapıyorum. neyse işte sırf bu yüzden bu tip konularda artık hiçbir kadın, erkek yazar benim gözümde güven tazeleyemez.

  ya aslında normali ne biliyor musunuz, iki kişi kendi arasında olan boku sözlüğe taşıdığı için iki yazarın da çaylak yapılması çünkü kötü sözlükte hep bu kıstas uygulandı. baruun bir dur amk, yine hak verme zaten ortalık karışık.

  hep eski güzel günleri özleyip durduğunuzu söylüyorsunuz ama eski kötü sözlükte adamın götünden nasıl kan aldıklarını hatırlayıp öyle özlem giderin bence.

  neyse birbirinize sataşmayın artık. hadi sen deniz fotoğrafı paylaş, frante de ümit özdağ'ı övdüğü bir twit sallasın bize.

  not: sözlük huzurunu kaçırma konusuna gelirsek, zamanında sen de küfür ettiğin için sözlükten atılmıştın, hatta seni bizzat ben atmıştım. o gün beni kışkırttılar dedin. o gün kışkırtıldığını kabul ediyoruz da frante'nin kışkırtılabileceği konusunda neden uzlaşamıyoruz? sadece bir soru.

  not 2: frante üstüne düşeni yapmış, arkadaşımızı alkışlıyoruz. (see: #33284)

  not 3: hanfendilerin hanfendisi nymphe hanfendi seni banladığımı söylediğim olayın canlandırılması bak şu başlıkta yapılıyor. hatta orada şahitliğin isteniyor. sen de bir ara oraya uğra lütfen. sonra da deniz altından güzel bir manzara paylaş bizlere ^^

2 more entries