sez

 • olly'cim belediyeden ilan ve reklam panosu olarak kiralamışsın nickaltımı, hayırlı olsun..

 • dikocum haber verdiğin için teşekkür ederim ama ben isterim ki kal ve biz birlik olup bu yer mi lan yılanını artık bitirelim. benim de isteğim bu. olması gereken bu, senin gitmen değil. yer mi lan da gitmesin, sessiz sessiz tanım yazsın, laf cımbızlamaya cesaret edemesin. sinsin, evcilleşsin istiyorum yaa. ve yılanlığı ifşa olsun artık. ya bu adam sinsi sinsi diyet yapıyor be! sabahları aç karna sirkeli su içiyor yağ yakmak için!

 • yaklaşık 10 yıl önce falan boğazım ağrıyo diye ballı karabiberli bir tarif vermiş ve iyi geleceğini söylemişti. ben de tavsiyesini dinledim, sonra ciddi ciddi gözümü hastanede açtım. iyi niyetliydi ama hakkını yemeyeyim. şu an kısır eleştiriyor :d

 • tıss hıss...

  saygıdeğer dikocuğumun gönlü öylesine pırlanta gibi ki, kendisini tanıdığım için her geçen gün daha da mutlu oluyorum. insan karşısındakini kendi gibi bilirmiş. bana baktığında gördüğü şey de elbette ki kendi içinin güzelliği. ancak bu güzel şeyleri sadece bana baktığında görebilmesini de gayet normal karşılıyorum. sözlük hudutları içerisinde kim aynı dertten muzdarip değil ki?

  gelgelelim ben kendimi yine de yakışıklı olarak tanımlamazdım. benim ifadem daha ziyade bal şeklinde olacak. öylesine tatlıyım, öylesine balım ki, akşamları içim kazındığında kendimi yalamamak adına kendimi zor tutuyorum.

  yakışıklılık bu bağlamda bize çok yavan kalır türden bir kavram. yeni jenerasyon kadınlar burada kendilerine yeni kalıplar oturttular. üzerine her beyaz gömlek, kısa paça pantalon, çıplak ayak üzerine kundura ayakkabı ve bol miktarda sakal çeken nargile üfürükçüsünü yakışıklı olarak tanımladılar? koskoca sözlük kariyerim ortada dururken kendimi bu fotoğrafla mı tanımlamalıyım? biz 90'lar pop jenerasyonu olarak bu arayışa uygun fotoğrafı vermeyi uygun görmüyoruz. he ama sözlük hudutları içerisinde bu fotoğrafa dahi uyum sağlamış bukemunlar olduğunu net şekilde gözlemledim. sözlükteki yakışıklı arayışında da bu tanıma uygun modeller seçmenin faydalarına inanıyorum. isim verip rencide etmeye gerek yok kendilerini elbette?

  nihayetinde günün birinde sözlük çıkıp bal seçmeye karar verecek olursa oturur konuşur, ortak bir noktada buluşmaya çalışırız. bir ya da iki balız zaten. birinci olmasak bile illa ki podyuma çıkıp derece yapacağızdır.

 • bu da allah'tan bi reformer pilates yapıyor. 750 yaşındaki insana low carb falan önermiş :ddddddd

  hee low carb aynen. low carb dediğin adam at yer at. canlı at yer.

 • pixi abla e eee waka waka eee eee pixi abla pixi abla hoş geldin ablaaaa

 • gergin ve çekemeyen biri

 • izmir'den çıkıp kürdistan'a gelin gitti.

  mutluluklar diliyorum kendisine.

 • bir ziyafete oturur gibi okudun aleyhimde yazılanları. bir butu gövdeden koparır gibi favladın bunları. bu yüzden sana ayna tutmak istedim:

  eğer lavaboya işeyen medeniyet paydaşın değil de ben olsaydım; benim vatandaşlıktan çıkarılıp, çorum'un da şehre giriş çıkışların valilik iznine tabi olacağı, 19 yıl boyunca kalkmayacak bir abluka uygulanması gerektiğini savunurdun.

  ben yılansam sen de iki yüzlüsün.

 • sağ ol bikocum. google'a digiturk şömine yazdım buldum. slowtürk'ün ederi bu. senin görseli daha iyi bir durumda kullanırım. ymlac'na cehennem çağrışımı için falan gibi.