• anlam verilemeyen yaklaşım açısıdır. neler yaşadınız, nasıl utançlar içerisiniz de milletten götüm götüm saklanmaktasınız?

  eski sözlükten günümüze utanç içinde yaşaması mübah üyeler başlığında konunun irdelenmesi gerektiğini düşünüyorum. herkes herkesin günahını ortaya koysun, helalleşelim. bakınız ben bunca fake üye arasında günahını öğrenmediğim üyeye hakkımı helal etmiyorum. daha da ileri gidilirse masterchef entrileri girerek çıkış peşinde koşan kitlenin peşinde yer alırım, en azından don draper'dan fav'im garanti olur.

  yazıklar olsun diyorum.

 • bence de herkes herkesin günahını ortaya koysun ve birbiriyle helalleşsin de kimse beni fake zannetmesin, yeni gelen bir yazar olduğumu anlasın.

 • itiraf etmek gerekirse bunlardan biri de benim. kötü bir niyetim asla olmadı. kimseyi kırmak rencide etmek maksadıyla yapılmadı. o zamanlar sıklıkla bunalır sıkılır farklı kimliklere bürünme ihtiyacı duyardım. bazen de kovarlardıı beni. kimi zaman da şifremi unuturdum ama şunu kesin bir dille belirtmem lazım; aldığım fake hesaplar sırf yukarıda saydığım sebeblerdendir. kimsenin karısına kızına dolanmadım, gelinlik çağındaki kızlardan boydan foto istemedim, kimseye ilişki teklifinde bulunmadım. hayır yalan söylüyorsun al bu da belgesi diyen biri varsa ya şimdi konuşşun ya da sonsuza dek sussuz.
  hakkını helal et sir olly.

  edit. ayrıca bu başlığa uğramayacak yazarlar mevcuttur burada.

 • yanlış da bilinen bir gerçek. her zaman burda şöhretli üyeler feyk hesap açmadı aksine en şöhretsizler dikkat çekmek için feyk açıp, feykleriyle tanındılar. sonra feykiyle flörtleşip, tartışıp, ayrılıp başka bir feykinden de meriçlik yapanlar oldu. yeni gelen feyk damgalanan kıza kendini kanıtlama fırsatı sunulup başkasının feyki tarafından diğer feyk tarafından kandırılanlar falan off çok uzun, çok saçma, çok karışık. 2017 de boşuna harita çıkarmamıştım olayları anlayabilmek için bir de dalga konusu oldumuştım:/