• nymphe'in çevrimiçi olduğu saat dilimi dikkatimi çekiyor. öğlen 12:00 ila akşamüstü 17:00 arasında bi'yerlerde. çocukları okula gönderip sözlüğe giriş yapıyor ve kocasının eve dönüş saatine yakın akşam yemeğini hazırlamaya gidiyor olabilir. ya da londra'da ikamet ediyordur.

  • çünkü nymphe bu sözlükteki son umudum frante.

    sözlüğün trinity'si dondraper'sa neo'su nymphe'tir. bunu asla unutmamamız lazım.

    kısır tarifi paylaşıyorum burada. sen de diko'yla altılı oynuyorsun. ymlac acun'un kanalları ve mabel matiz hakkında iki satır konuşup gidiyor. dondraper ise her mevzunun sonunu izmir'e bağlamak gibi bir gelenek türetti. sez desen haftalardır ortalarda yok, kadınlara yönelik ağır ev işlerinden başını kaldıramıyor muhtemelen. juliet sabah araba sürüyordu. ufaktefek taşınma sürecinde. japon yok, azazil yok. ne olsun ya? tek çare nypmhe. aranılan çıkış ancak onunla sağlanabilir.

    not: parliament ve fyf'yi unutmuşum. az evvel olağanüstü bir bakla yaptığımdan onlar aklıma gelmedi. yemeği kötü yapsam, içine nar ekşisi falan koysam, kesin aklıma gelirlerdi.

  • arabamı çektiler bugün. :( fyi sevgili olly. sürüyordum, sonra sürmeye gittim tekrar, baktım yerinde yok. çekmişler. alıp götürmüşler kuşumu. sonra taksiye bindim hemen, dedim ki abi rıhtıma, yediemine. abi güldü, geçmiş olsun dedi. valla dedim ilk defa geliyo benim başıma, ondan yüzün gülüyo dedi. sonra bişeye sinirlendi, sen niye sinirli değilsin biraz gerdi beni sinirli olmaman arabanı çekmişler biraz sinirli olsana dedi. aksjakfj güldüm ben de. senin ofise günde bi kere seni görmeye geleyim bu nasıl bi pozitiflik dedi. ilk defa başıma geldiği için heyecanlıyım dedim. akşam bunu kutla dedi. ajsajhf. neyse güle oynaya verdim 400 tl. sonra trafik, öndeki araca sövme, esenyurt trap dinlemeyle eve geldim. sevgiler.