• chp'li kemal kılıçdaroğlu'nun hülya avşar nezdinde akp yandaşlığı yapan camiaya verdiği ayar.

  seneler geçtikçe daha anlaşılır olmuş sanki

 • örn: demet akalın

 • bal gibi olur. güç kimdeyse ve onlara sanatçı diyorsa tarih onları sanatçı yazacak. gerçek sanatçıları ise artık ne yazar bilemedim. konserleri de onlar verecek, malı da onlar götürecek. gün gelir devran döner o zaman da yenilere yalakalık yapacakları için yine sanatçı kalacaklar.

 • ahu tuğba'nın kötü yola düştüğü filmler aklıma geliyor. tecavüzcü coşkunlu, nuri alçolu falan... onca yıldır taşak meselesi yapıldı ama esasen hep toplumdaki kanayan yaraya parmak basan filmlerdi. o dönemlerin en alengirli toplumsal meselelerinden olan köyden kalkıp büyük şehre göç etmek hadisesine perde aralayan eserlerdi. ahu tuğba, müjde ar, o bu şu...

  bir de hülya avşar vardı tabii... ibrahim tatlıses'le film çevirirdi. ricky martin'in götünü ellediği bir şov programı vardı. o dönemin her ünlüsü gibi tek şarkısından hatırlanan bir kaset çıkardı. acun'un jürisi oldu. ismi hatırlanmayan bir dizide gördük.

  sonrasındaki süreçte ise her fırsatta hükümete yaranırken görüyoruz. ben normal görüyorum.

  bence de sanatçı simitin neden 5 lira olduğunun hesabını soran insandır. simidi fakir fukaranın kolaylıkla ulaşabileceği bir şey zanneden gerzek milyonerlere sanatçı dendiğine inanmıyorum. halkı 5 liralık simide muhtaç bırakmak elbette ki sanatçıya dair erdemli yaklaşımlardan sayılamaz.

  yallah cunda'ya amk...