• aziz nesin için milletvekili diye kandırmışlardı beni sonra korku evine gitmiştik ben girmedim tabi sevmem öyle şeyleri ruh hastası (see: ibni satanas) millet orda bilmece ararken kitaplıktan aziz nesin'in kitabını bulup kameranın dibine girip 'bak kanka aziz nesin' demişti.
  bu aptallığımı aşamıyorum.

 • yurtta durumu bayağı iyi olan trabzonlu bir arkadaş vardı. aynı odada 6 kişi kalıyorduk. bunun dolabında kutularla hanımeller olurdu. kimseye vermez ışıklar sönünce sadece bana uzatırdı üst ranzaya. birgün dolabı kitlemeyi unutmuş diğer arkadaş koştu yanıma geldi ne yapalım diye. dedim patlatak hemen. diğer arkadaşlarla bi güzel ziyafet çektik. eleman patladığını anladığında kim yapmış diye deli divane olmuştu. ben de suçu kesin senden gıcık alan biri yapmıştır deyip düşman aramaya ittiydim elemanı.

 • hic bitmeyecek gibi olmasi ama nasil
  olduysa bitmesi..

 • hic bitmeyecek gibi olmasi ama nasil
  olduysa bitmesi..

 • üniversite birinci sınıftayım. oturmuşum sınıfa hocanın gelmesini bekliyorum. 18 yaşına göre gayet taş gibiyim o zaman . uzun boylu, zayıf , geniş omuzlu ,pirsing ,küpe ,deri ceket, harley bot. bakan bir daha bakıyor icabında .
  hatunun biri geldi yanında da üç gacı. yanındaki gacılar güzel ama. gelen hatun çok yırtık.
  bana takıştı. ben ilgilenmedim o da sinirlendi.
  gelecek hafta bu hatun yüzünden bütün erkekler bana tavırlı. acıdım bizim erkek tayfasına. hatun da hatun olsa. erkekler ona sebep bana tavır aldılar iyi mi ?
  üzüldüğüm nokta hatunun yanındaki gacılar o biçimdi mübarek. onlarla ilişkim olmadan ayrıldık.