• chicqo'ya büyük paralar kazanacağımız harika bir teklifim var. altınordu altyapısından 100 bin euro'ya 18 yaşında bir genç alıyoruz. üzerine 1 milyon euro daha ödeyerek real madrid'e kiralıyoruz. real'e kimseye söylememeleri için açıktan 400 bin euro daha ödüyoruz. (arda turan olayında yapıldı bu, la liga yapar böyle ipnelikler)

    neyse, diğer taraftan chicqo devreye girecek. bu bizim 1,5 milyon euro yatırım yaptığımız zibidi real madrid'te takıladursun, biz de burada bu zibidinin başlığını yardırıyoruz.10-15-30-45 sayfa entri. sürekli övgüler, methiyeler. diğer yandan twitter'da da gündem yapıyoruz piçi.

    ve nihayet ali koç bizden randevu istiyor. başta yok mok diyoruz, sikeriz amk dortmund, chelsea falan devrede diyoruz. tiyatro tabi hep... ali gaza geliyor da geliyor. acun'u falan sokuyor devreye. acun, ymlac vasıtasıyla bize ulaşmaya çalışıyor. masterchef'te yalnızca ymlac'ın anlayabileceği bir alt frekanstan sublimine ediliyor olay. ymlac ertesi gün saatle kurulmuş gibi sözlükte başlık açıyor.

    nihayetinde randevuyu verip 7 milyon euro'ya çakıyoruz piçi fenere. mis gibi 4,5 milyon euro kar... farkedilmeden trabzon'a da saplarız bir tane. galatasaray almaz, bizde de para yok zaten. 10-12 milyon euro kaldırıp çoluğu çocuğu da alıp tahiti'ye yerleşiyoruz chicqo'yla. bi'düşünsün derim.

  • tinercilerin götünü tutuşturduğuna göre fenerbahçe'nin mutlaka kadrosuna katması gereken futbolcu. zaten barça yapmadan önce fm'de wonderkid olaraktan bilirdim.