türk erkeklerinin rusya sevdası

 • constantine

  türk erkekleri olarak rusya'ya olan bu ilgi, orada yaşayan kadınlardan kaynaklanmakta. duyulan şeyler, anlatılanlar sonucu ilk olarak tercih edilen ülkelerden biridir.

  en çok gençlerde görülen bu sevdaın birçok sebebi vardır.

  1-rus kadınların güzel olması.
  2-erkek başına 6 tane kadın düşmesi.
  3-rus kadınların erkekleri mutlu etmesini bilmesi.
  4-rus kadınların her şekilde erkeklerini sevmesi.
  5-erkek olmaması.
  6-rus kadınların erkeksizlikten azgın olmaları.
  7-kadın kadın kadın...
  8-vizenin kalkması. *

  seçeneklere bakarsak neden en çok tercih edildiği belli oluyor. bu kadar kadın düşkünlüğü iyi değildir aslında ancak seks üzerine yaşayan bir ülke olarak başka ne istenir ki?


  rusya, yaşam şartlarına göre daha zor olan bir ülkedir. türkiye'ye gelen her rus turist fakirdir. acentaların ibneliği ve para hırsı yüzünden ucuza getirmektedirler. her şey dahil bir programla gelen bir turist, otelden çıkmadan, rusya'da görmediği bir ilgiyle yaşayabiliyor.

  en başta;
  1-soğuk bir ülke.
  2-zor yaşam şartları.
  3-hayat pahalılığı.
  4-insanlarının iklimleri gibi soğuk olması.

  rus kadınlarının türkiye'ye gelmelerinde ki amaç tatilden ziyade, evlenecek erkek bulmaktır.

  1-kendisine bakacak eş.
  2-güçlü bir erkek.
  3-eşcinsel olmayan bir erkek.

  bu istekleri doğrultusunda, türk erkeklerinin kulu olabiliyor. ayaklar yıkanıyor, çalışılıyor, hatta kapananı bile oluyor.


  rusya'da ki hayat şartlarının zor olmasından dolayı türkiye'yi tercih ediyorlar. mezun olduğu bölüm dışında çok farklı işlerde faaliyet gösterirler. hemşirelik okuyan bir rus, türkiye'de seks işçisi olmayı tercih edebiliyor. böyle tercih yapmasında ki nedeni, bu işi yaptığında daha fazla kazanacağını biliyor. bundan dolayı da bu zamana kadar neden aklımı kullandım değil, aklı yer değiştirebiliyor.


  bir rus fahişe vajinası ile konuşur;
  -sen bana ev aldın, araba aldın, dost kazandırdın bana. iyi ki varsın.


  bir başka sebepte, nataşaların karadeniz'e inmeleri. asıl rus sevgisi oradan gelmektedir. kendi karısını boşayıp, rus bir kadınla evlenilen bile vardır.

  yaşanmış bir olaydan;

  h:hakim
  k:koca

  h:karını neden aldatıyorsun. yazık değil mi?
  k:hakim bey, asıl o beni aldatmıştır. bu zamana kadar kadın zannettim. ama nataşalarla tanıştıktan sonra asıl kadınların onlar olduğunu anladım.


  türk erkekleri olarak ruslara bu kadar ilgi göstermemiz, azgın bir millet olmaktan dolayı. her cümlenin sonuna nokta yerine amına koyan bir milletiz. kadınları seks objesi olarak görmek ve uçkurun için sonuca ulaşmak adına binbir takla atmaktan, bu kadar erkek düşkünü bir millete ilgi göstermek kaçınılmazdır. her yerde rusları görebilirsiniz.

  sokaklarda, gece klüplerinde, standlarda hatta otomobil yıkama yerlerinde…

  böyle olunca ister istemez bilinç altına yerleşiyor. rus rus rus…


  bir saat 100 dolar.


  türk erkekleri olarak kızlardan istekler;

  boşuna kıskançlık yapmayın. çünkü onlar yapmıyor. nedeni ise kendisine döneceğini biliyor.

  gereksiz yere tatsızlık çıkarmayın. çünkü onlar çıkarmıyor. nedeni ise çıkarırsa terk edeceğini biliyor.

  erkeklerden çok fazla şey beklemeyin. çünkü onlar istemiyor. nedeni ise beklerse alamayacağını biliyor.


  siz sadece sevin ve en önemlisi fedakar olun. gerisi zaten gelir. ne başkasına bakar nede rus'a.

  4
 • fakir

  gelir geçer. fiziki üstünlüklerinden olsa gerek...

 • kerrygillan

  sevdadan çok sadece bir ilgidir, iç güdüsel ve hayvani bir ilgi. o ilgide rusya'nın soğuk taşına toprağına değildir tabiki de, bu da bariz bir şekilde ortadadır. aslında türk ve güneyli erkeklerin sadece rusya'nın kadınları için değil hemen hemen bütün kuzey avrupa ülkelerin de * * * * * oksijen tenefüs eden kadınlar için beslediği bir ilgidir. ayrıca bu ilgili kesim için rusyalı bir kadın ile litvanyalı bir kadın arasında hiç bir fark ta yoktur.
  - hğaaa kadınnnn uzun boylu beyaz tenli sarışın renki gözlü... tamam her erkeğin canı çekebilirde bunu yaşam felsefesi olarak kabul etmemek lazım.

  2
 • le poisson

  rus bağyanların beyaz tenli, renkli gözlü, simsiyah saçlı, böyle dolgun offf... öhm. neyse. rus kadınlarının çok güzel olmasıdır neden.

 • komutan lozan

  temelinde yarakları için am sevdası denilebilir.

 • archangel of death

  oldukça doğru bir söylemdir efendim.
  elinizi vicdanınıza koyun swh
  kime sorsanız bu devirde türkiye'de toplumda ki erkeklerin yüzde doksanı ilk önce rusya'ya gitmek ister haksız da sayılmazlar hani swh ben bile gitmeyi düşünüyorum yalan yokswh

 • 1988

  oradaki kadınları elde etmesinin daha kolay olmasından ileri gelir. zira kendi memleketinde iş yapmayan son derece tipsiz ve maganda erkeklerin bile rus kadınları için gideri vardır. yani bu rusya sevdası rus kadınlarının güzelliğinden değil seçici olmamasından kaynaklanır. o derece güzel bir kadın elbet burada da var ama senin şansın yok. yeni tur yeni şans hesabı.

  2
 • satobiryan

  bende olmayandır.
  rus karılarını çok da beğenmem.
  öyle abartılacak bir yanları yok.
  latin forever, esmer bomba all the time...

 • spartokuz

  rusya'ya sevda olsa ola iş yüzünden para kazanma hırsıyla olur.buzdolabı gibi yer anasını satayım.insanın götünün arası buz tutar orada da sıçamaz.rus kızlarına gelince allahı var güzeller.aksini söyleyen çarpılır ulan.

  1
 • intangible

  rocky 4 yüzündendir kesin. adamlar öyle bir amerikan propangandası yapmış ki ister istemez rusya sevdası oluşuyor içimde. ama müziklerinin hakkını veririm her zaman. efsanedir her soundtrack.

 • cosmo_kramer

  sanırım rus karı sevdası diye değiştirsek daha uygun olacak. bizimkiler abaza onlar koy götüme rahvan gitsin modunda. suç kimde?

  2