bloodless

bloodless

azimli
yazar · 26 Ekim 2010
 • 2

  başlık

 • 575

  entry

 • 7

  geçen ay

 • 11

  bu ay

 • 0

  bugün

 • bloodless

  bu konuda 2016lılardan ben memnunum. çıtayı çok yükselttiler. şimdi 2017liler düşünsün.

  bazen diz boyu olan.

  1
 • bloodless

  cem küçük, saldırganın bi haftadır kontrollü şekilde izlendiğini ve bağlantılarının tespit edildikten sonra yakalandığını ifade ediyor.

  saldırganın yakalanması, hem hayatını kaybeden insanların yakınları adına hem de devletin itibarı açısından bi nebze de olsa olumlu bi gelişme. uluslararası nitelikli bi saldırının faili meçhul bi nitelik kazanması kimsenin içine sinmezdi.

  1
 • bloodless

  ülkenin kanayan yarası olan terör kavramını kendisine siper olarak kullanıp, sportif başarısızlığını "hakem terörü" üzerinden örtbas etmeye çalışmış. mağduriyetini ifade edeceksin eyvallah da beynini derin dondurucuda mı unuttun, amına koyayım.

  "türk futbolunun gelişmescvjkz"

  türk futbolu söylemini cümle içinde kullanması gereken en son insan.

  1
 • bloodless

  sabri'ye asist yaparak galatasaray kariyerine harika başladı aslan parçası. sıfıra inerken resmen kafasını kaldırarak altı pas kontrolü yapıp, al da at dedi. lens'e çok imrenmiştim, benzer bi katkı neden olmasın.

  gün itibariyle oynanan konyaspor maçına dair.

 • bloodless

  "şampiyon galatasaray, sezonun en büyüğü oluyor galatasaray."

  (bkz: mustafa iyi)

  1
 • bloodless

  gün itibariyle el'de muazzam bi baskonia maçı oynadılar. yüzde 65 üçlük isabeti buldular. kötü başladıkları maçta meşaleyi yakan bertans -29 sayı- oldu. takım da o meşaleyi elden ele dolaştırınca 98 sayı attılar. bertans'ın ilk çeyrekteki smacı da görülmeye değer.

  david blatt'ın komutasındaki takım.

  1
 • bloodless

  maç değil sokak düğünü gibi. adamların farklı bi tribün kültürü varmış. üç dört yiyelim ki çapsız, vida'yı almak için tüm imkanlarını seferber etsin.

  25 dk. itibariyle rakibin 1-0 önde olduğu maç.

  e: dakikayı yuvarlayayım diye 25. dk yazdım, aynı dakikada 2-0 oldu amına koyayım.

 • bloodless

  şehit olan polis memuru. göstermiş olduğu kahramanlıkla milli mücadele dönemindeki şehitlerimiz kadar emeği vardır bu ülkede.

  kendisi şehittir. anormal bi durum yok. kendisine şehit demek, her şeyden önce şahsına karşı bir minnet göstergesidir. eğer ki kendisi kahramanca bi tavır sergilemeseydi başka insanlar basitçe ölecekti.

  unutulacağı konusunda hemfikirim.

 • bloodless

  şu listeye bak amına koyayım. sanki yıl boyunca vizyona giren yerli yapım aksiyon filmleri listesi. hayal ürünü değil hayatın ta kendisi olmuş. yarın birisi teröre doğal afet muamelesi yapıp, bu gerçekle yaşamaya çalışmak temalı bi konuşma yaparsa zerre şaşırmam.

  en acısı ateş düştüğü yeri yakar eyvallah da ülke olarak o ateşin etrafında dolaşıyoruz, farkında değiliz. üfleyerek sönmüyor işte.

 • bloodless

  geçim derdi bitti, yaşam derdi başladı resmen ülkede. ülkenin güvenlik problemine hala matematik problemi mantığıyla yaklaşmak ülkenin idari anlamda özeti.

  güvenlik uzmanları canlı yayınlara bağlanmaya başlarlar. çözüm öneriniz yoksa konuşmayın, amına koyayım. biz de farkındayız vahametin.

  3 yaralı olduğu söylenen patlama. umarım bununla sınırlı kalır ve can kaybı yaşanmaz.

  e: wildness rumuzlu arkadaşımızın uyarısıyla bi polis memurumuz şehit düşmüştür. mekanı cennet olsun.

  aa kaynaklı olarak da 2'si polis 7 yaralı var.

  6
 • bloodless

  seni seviyorum demenin başka bi yolu gibi.

  poyraz karayel izleyen kızlar dm.

 • bloodless

  16/17 el sezonunun ilk yarısında dibi gördü, gördük.

  brose bamberg maçında 3.çeyreğe 6-0 gibi bi seriyle başlayıp, fark üçe iniyor. ama schilb ile micov efendi iki hücum üste üste tek pas yapmadan iki üçlük kaçtı ve fark çift hanelere çıktı. o 6-0'lık seriyi topu paylaşarak, doğru hücum tercihiyle yakalayan takıma resmen ihanet. haa bu insiyatifi koç veriyorsa, amına koyayım böyle insiyatifin.

  yine son çeyrekte bi hücumda takımın 2, 3, 4, 5 numarası üçlük çizgisinin gerisine dizilmişken, sinan efendi kafayı gömüp, potaya gidiyor ve haliyle blok yiyor. 5'e 1 hücum etmek nedir. o taktik tahtası ne işe yarıyor amına koyayım.

  daye sakatlık sonrası dönüşte alev almışken, rakibe yangın tüpünü yılbaşı hediyesi niyetine verdik.

  gün itibariyle iç sahada oynanan ve 15 sayı farkla kaybettiğimiz brose bamberg maçına dair. çıldırttı amına koyayım.

 • bloodless

  ekpe udoh tek başına maçı uzatmalara taşıdı. abartmıyorum, çünkü izleyenler anlamıştır. hücumda ve savunmada muazzam oynadı. el standartlarının çok üzerinde eyvallah da geçen yılın el şampiyonuna karşı bi uzun hiç mi tercih hatası yapmaz, yapmadı amına koyayım. bireysel performansının basketbol akademilerinde kaynak olarak gösterilmesi lazım. böyle bi maç oynadı işte. etkilendim amına koyayım.

  (bkz: they have udoh we don't)

 • bloodless

  aynı şeylere kafa yormaktan kaynaklı.

  gündeme bakıyorsun şehit haberleri, taciz haberleri, dolar kuru. bugün satır arasında rize'de ata'nın heykelinin taşındıği haberi denk gelmişti. sistematik bi şekilde mütevazı bi ifadeyle 20. yy'nin en büyük değerini silmeye çalışıyorlar. olay, buna mı kafa yoralıma geliyor.

  1
 • bloodless

  buna sebebiyet verenlerle yarın göz göze geleceğiz, tokalaşacağız, belki bi gülümseme, belki bi tebessüm. ne kadar enteresan dimi. bu durumu dramatize etmek bi tarafa dram artık bu toprakların yaşam şekli oldu.

  iktidarın dış politikada elde etmeyi umduğu kazanımları ortadoğu'ya endeksleyip, yaptığı yanlışların bedelini devletin askeri, polisi canıyla; halkı da vicdanıyla ödüyor. inanıyorum ki vicdan hala bu toprakları terk etmedi.

  asılsız olmasını umuyorum.

 • bloodless

  iktidarın halep yaklaşımı ve suikast anında söylenen sözler. daha da önemlisi ülke geneline yayılan polis millet dayanışmasından sonra bugün rus b.elçinin suikasti bahsi geçen çevik kuvvet polisi tarafından gerçekleştiriliyor. illiyet bağını kurmak bu kadar zor olmasa gerek.

  elemanın birisi de her patlama başlığını şehitlik üzerinden manipüle ediyor yetmiyor, gidip başlığa can veriyor. şimdi de bu suikastçi üzerinden çevik kuvveti manipüle ediyor. ülkede en kolay şey, algı oluşturmak..

  atipik bi çevik kuvvet polisi.

 • bloodless

  buraya kadarmış jor bey. son 15 dakikayı 10 kişi oynayan rakibine karşı zaman geçirmek için son dakikalarda 3 oyuncu değişikliği yaptın. hem senin adına hem de kendi adıma utandım. en kısa zamanda defolup gitmen dileğiyle. bu utancı yaşatmaya kimsenin hakkı yok, amına koyayım.

  gün itibariyle oynanan k.paşa gs maçına dair.

 • bloodless

  açık ve net bi şekilde üç büyükleri puan olarak birbirine yakın tutma talimatı almışlar. gün itibariyle ilk yarısı tamamlanan k.paşa gs maçında paşa'nın bi penaltısı ve yasin'in elle oynadığı pozisyon sonucu oluşacak frikik hakem tarafından es geçildi. geride kalan haftalarda fb ve bjk lehine yapılan hakem hataları da cabası. yayın ihalesi için digiturk'un 500 milyon dolar ve kdv bedel ödemesi boşa değilmiş. resmen 3. dünya ülkesiyiz, amına koyayım.

  digiturk'un kuklası olmuş kurum.

  1
 • bloodless

  fb'nin 6 numarası topun üstüne çadır kuruyor. pozisyonu devam ettirip, fb lehine verdiği faul gol oluyor. bi hafta da maça damga vurmayın, amına koyayım.

  gün itibariyle oynanan rize fb maçına dair.

 • bloodless

  yaptırdığı penaltı ile güldürdü. normal şartlarda sabri'den beklersin.

  dün itibariyle başlayan lisbon madrid maçına dair.

  1
  «
 • 29
 • »