bloodless

bloodless

azimli
yazar · 26 Ekim 2010
 • 2

  başlık

 • 733

  entry

 • 48

  geçen ay

 • 20

  bu ay

 • 1

  bugün

 • bloodless

  siker misin, çapsız, leş, göt ve türevleri. kulüp olarak efendi bejiktaj sloganıyla sezona başladınız da sizlere sirayet etmemiş. kimsenin bejiktaj ile bi sorunu yok. iyi futbol oynuyor, eldeki malzemeden maksimum verimi alan iyi bi td var. belki de dediğiniz gibi ligi domine edecek vs. ama asıl sıkıntı taraftar profili. bu profilden bi kültür oluşmuyor taraftarlık adına. belki bi gün.

  konuya gelince bu tarz bi açıklamayı ali ece, uğur meleke, mehmet demirkol, uğur karakullukçu gibi insanlar yapsa gerçeklik payı daha da önemlisi altında yatan niyet sorgulanabilir. ama rok, erman toroğlu, hıncal uluç, ahmet çakar gibileri daha medyatik insanlar. bu tarz beyanlar gündem oluşturmak için daha önce de verildi, verilmeye de devam edilecek. bunlara takılmak gereksiz ve anlamsız.

 • bloodless

  (bkz: günaydın)

  (bkz: a.s)

  1
 • bloodless

  senin de amına koyayım. rakip cska olunca kuduruyorsun. bi kaç dakikada maçın seyrini değiştiriyorsun. final maçına gelince 2/12 saha içi isabetiyle oynayıp takımın 16 sayı fark yiyor.

  dün itibariyle oynanan el finaline dair.

  1
 • bloodless

  mutlu musun amına koyayım, mutlu musun? sen de katıldın mı rakibin el şampiyonluk konvoyuna?

  tarihi fırsat ayağımıza gelmiş. f4 istanbul'da yapılacak. rakibin zaten basketbolda koçuyla, takımıyla, taraftarıyla belli bi seviyeye gelmiş. geçen sezon el şampiyonluğunu kıl payı kaybetmiş. futbolda o amına koyduğumun rotasyon transferlerine 15m euro harcamak yerine basketbol şubesine yatırım yaparak f4'de mücadele edecek bi takım kurulabilirdi. nihayetinde geçen sezonun eurocup şampiyonu olan bi takım vardı.

  uluslararası alanda türkiye adına bi ilki yaşamayı, yaşatmayı rakibe sundun ya ne diyeyim. başını yastığa rahat koyarsın artık bu gece. bunun acısını çekmek de bize düşer. böyle bi şey yok ya. adamlar resmen avrupa'nın en büyüğü oldu.

  tez zamanda defolup gitmen dileğiyle.

  1
 • bloodless

  ahahaha o hareketler nedir amına koyayım. o ellerindeki zımbırtı için neden nothing else matters. rtük o anlardan ötürü ceza vermemişse lağvedilsin.

  youtube kanalı.

 • bloodless

  kötü olan kazansın.

 • bloodless

  sevgili gereksiz kardeşim, taban örneği orada alternatif bi durumu simgeliyor. o pozisyonda taban var demiyorum. özünde anlamış gibisin kontrolsüz kısmından bahsederek, bu da olumlu.

  sevgili gereksiz kardeşim zaten futbolda amaç top hakimiyeti. yani q7 topa vurarak ekstrem bi şey yapmıyor futbol adına. futbolun özüne de hakimsin, bu da olumlu.

  sevgili gereksiz kardeşim, verdiğin linkte 34. saniyeyi kaçırmışım. tekrar izleyince bursasporlu futbolcu jorquera değil de çaycı hüseyin'miş. q7'nin ayağının o kadar kalkması futbolun doğal sınırları içinde değerlendirilebilir. bu da benim öküzlüğüm olsun.

  sonuç olarak gereksiz bi taraftar profilisiniz amına koyayım. şimdi size uygun bi de tanım yapayım, tam olsun.

  spor toto süper lig'in gelmiş geçmiş en iyi yabancısı.

 • bloodless

  jorquera'nın sırtını çiğnediği için hakem iyi niyet göstergesi olarak kart bile vermedi o pozisyona, net doğru karar.

  illa o ayağı rakibin götüne mi sokması lazım kırmızı olarak nitelendirmeniz için. bu amına koyduğumun futbolunda kontrolsüz hareket denen bi kavram var. sen o ayağı rakibin bel seviyesine kaldırıyorsan ihtiyari ya da gayriihtiyari olmasının bi önemi kalmıyor. rakibe müdahale ettiğin an kırmızı kart. bu mantıkla tff taban diye tabir ettiğimiz hareketi de futbol literatüründen kaldırsın, tepinin rakiple sahada amına koyayım.

  tenzihen de olsa dünyada bu kadar gereksiz bi taraftar profili yoktur.

 • bloodless

  (bkz: abi çok iyi yaa)

 • bloodless

  kendi başlığına yazacaktım da aramada bu başlık iyi denk geldi.

  gün itibariyle oynanan bursaspor bejiktaj maçında 12.adam görevi görmektedir. q7 ile nasıl bi ilişkisi olabilir ki ilk yarıda kırmızı kartını değil kartlarını es geçti.

  tt arena'da yasin'in pozisyonunda verdiği penaltıyı geri almasına girmiyorum bile.

 • bloodless

  2009'da sıfırdan kurmuş olduğu viitorul constanta takımıyla teknik direktör olarak romanya şampiyonu oldu. 8 yılda muazzam bi gelişim. gica şampiyon, biz mutlu. yürüyedur.

  (bkz: i love you hagi)

  3
 • bloodless

  bi iverson fanboy olarak 2001 finallerinde uykularımı çalmıştı. o dönem kanal d veriyordu nba maçlarını. 4-1 biten seride 30 küsür sayı ortalaması ile finalde mvp seçilmişti. o dönem karabasan muhabbeti geçtiğinde hayalimde shaq gibi bi şey canlanırdı ki pota altında da öyleydi. hatta bi iki smacında panya, pota ne varsa indirmişti.

  (bkz: shaqtin' a fool)

 • bloodless

  anthony davis'in kaşlarıyla kombin oluşturursa rahat düşer. görsellerde sakalsız hali de mevcut, mimiksiz fatih terim gibi.

 • bloodless

  ahahaha çıldırttı. bu nedir amına koyayım. bi de nazara, kadere bağlamış ya. insan bi hava yastığı koyar. olaylar bi tarafa bu saçmalığın karadeniz işi olmasına kaç puan.

  allah mesut etsindir.

  1
 • bloodless

  bu maçın kaderi ilk yarıda çizildi. dakikalarını hatırlamıyorum ama bejiktaj'ın net penaltısı ile talisca'nın el hareketinden dolayı kırmızı kartı es geçildi. maçın dengesini bozmamak adına hakemin de fırat aydınus olduğunu düşünürsek eyyam kokusu geliyor.

  melo'nun yaptığı retweet'e 2 maç, rvp'nin ztk'da yaptığı dil hareketine 3 maç ceza veren pfdk'nın talisca'ya vereceği ceza ligin gidişatı açısından önemli. gerçi gazeteci dövenlere verilen cezaları dikkate alırsak, talisca'nın hareketini tek ayak üzerinde durma cezasıyla geçiştirebilirler.

  ikinci yarıya auto subs. moduyla başlansa, yapılacak en son şey abubakar - cenk değişikliğidir. cenk, fb stoperlerinin üzerine güneş gibi doğdu. şenol güneş, 88'de 10 kişi kalan rakibe karşı stoper alsa deriz ki uzun toptan karambol golüne kurban gitmek istememiştir de orta saha almak nedir? 9 kişiye karşı mevcut orta sahanla 5 dakika boyunca topu öldüremiyorsan büyüklüğün anadolu takımından hallicedir, net.

  maçın finalindeyse serinin ikinci filmini fabri erken çekti. yine güldük, eğlendik.

  1
 • bloodless

  kasvet rumuzlu yazar arkadaş düşünce yapısından dolayı biraz aykırı bi üsluba sahipti ve bunu da haliyle girilerine yansıtıyordu. nihayetinde rahatsızlık duyan yazarlar olduğu gibi olmayanlar da mevcuttur. buraya kadar her şey normal. çünkü bi yerde öznellik devreye giriyor. nihayetinde benim açımdan gereksiz de olsa bi yaptırım uygulanmış.

  bu durum paralelinde türklükle, kürtlükle, müslümanlıkla, alevilikle vb. kavramlarla ilgili aşağılayıcı, goy goy yapıyoruz diyerek haddini aşan giriler söz konusu olduğunda rahatsızlığını dile getiren yazarlara karşı daha kayıtsız bi tavır sergileniyor. bu provakatifliğin sınırını çizmede sorun yaşıyorsunuz.

  sonuç olarak yeri gelince düşünce ve ifade özgürlüğü kapsamında sözlüğe özgürlük heykelini dikiyorsunuz, yeri gelince de o heykelin kafasını koparıyorsunuz.

  vatandaşın birisi de modluğu kabul etmemesi gerekiyordu gibisinden bi şeyler demiş. yüzde yüz haklı. iki, üç hesapla giriş yaptığınız bi sözlükte mod olması mantık hatası.

  4
 • bloodless

  kabasakalın devre dışı kaldığı bölümde örtel ile haniykatı durduramadık. tam türbülanstan çıktı derken, birisi kaptan pilot, diğeri yardımcı pilot olup, efes kafilesini taşıyan uçağı düşürdüler resmen. tarifi zor bi durum amına koyayım. bunlara iki simit verip, yüzerek gel diyeceksin istanbul'a.

  «
 • 37
 • »