eskilerinladyssii

eskilerinladyssii

kadirşinas
yazar · 12 Şubat 2016

delilikten muzdarip değilim,her anın tadını çıkarıyorum.

 • 11

  başlık

 • 275

  entry

 • 11

  geçen ay

 • 0

  bu ay

 • 0

  bugün

 • eskilerinladyssii

  hiç kimseye kurmadığım bir cümle olduğunu keşfettim şu an.ne kadar da güven problemi olan bir insanmışım ben...

  1
 • eskilerinladyssii

  David bowie-lady grinning

  3
 • eskilerinladyssii

  duyduğum dakika dürrük kelimesi aklıma geliyor."dürrük" böyle mi yazılıyordu ?

  1
 • eskilerinladyssii

  bu sene bir değişiklik olarak karın tadını en çok sibirya kaplanları çıkarttı,dediler.ilgiyle dinledim haberi.

 • eskilerinladyssii

  kuaförlerin yapmasını anlamadığım tasarım.kuaförlerin eğitimi ve ilgi alanları saç ve saç tasarımı olmalı.türban tasarımı yapıyorsanız bırakın modayla ilgilisi olan tasarımcı insanlar yapsın.sonra sanki başa tas veya yapma çiçek buketi koymuşsunuz gibi oluyor birde sim döküldü mü tamamdır yani dehşet-ül vahşet. bence gelinlere yapılan ve kuaför olmayan insanların yaptığı türban tasarımı gayet sade ve hoş.

  2
 • eskilerinladyssii

  sabah kendisinin evde olduğunu bilmediğimden ötürü aklımı alan kadın.gelmiş arkamdan sessizce hişşşş diyor,dedim allahalla borudan falan mı geliyor bu ses ne sesi..sonra birde bi daha sessiz sessiz bir hişşş sesi dedim allahım üç harfli falan mı var evde biliyordum bu evde hayaletler olduğunu dedim.hala dönemiyorum arkama korkudan sonra tekrar bi hişşş sesiyle bismillah deyip arkamı döndüm, baktım..annem.anne manyak mısın ya aklımı aldın iyice manyak kadın oldun başıma dememle kafama sert bir darbe almam bir oldu.ama ne yapayım korkuttun beni dedim.e haklı kadın,anneye manyak kadın denmez!

  3
 • eskilerinladyssii

  akşam akşam canım tatlı çekti ya dedim.hiç yapasım da yok sadece biri yapsın bende yiyeyim modundayım ve evde herkese yalvardım kimse beni tınlamadı bile,baktım 1 saat sonra babam gelmiş elinde un helvası.kızım pasta yapacaktım ama malzeme kalmamış ben de baktım internetten sadece bunu yapabildim dedi.ben de hemen bir duygusallık.tabi evdeki herkese bir sitem ya siz yapmayın bana babam yapar tatlımı diye havamı da attım.siz babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi derken benim babam un helvası yapıyor bana yaaa.yaşasın hamarat babalar !!! yalnız bi düşündüm de ben babamsız ne yaparım ya..bu arada babam benden becerikli ya.

 • eskilerinladyssii

  bugün de ölmedik çok şükür.

  2
 • eskilerinladyssii

  kavinsky-nightcall

  6
 • eskilerinladyssii

  bu saldırıya hiç kimse oh iyi olsun onlar kafir bayramı kutluyordu falan diyemez arkadaşım ya! sen kim köpeksin de yok efendim islamiyet adı altında onlar kafir diye öldürüyorsun!insanlar eğleniyordu orada sevdikleriyle 2016 da yaşadıkları acılardan birkaç saatliğine sıyrılıp,yeni günlere umutla bakıyorlardı.isterlerse fuhuş yaparlar ne bok yerlerse yerler Sanane.sen müslüman olarak öldürdün kafirleri ya sözde müslümansın iyi bok yedin.allahla kul arasına girilmez Sanane lan.sen allah mısın da insanların canını alıyorsun kimsin sen bu nasıl bi zihniyet benim aklım almıyor cidden..önüme gelen her fırsatta şu ülkeden kaçmaya çalışıyorum.tek gayem hep bu ülkede yaşamamak oldu ama yok ya yaşayacağım işte bu salaklara bu aptal zihniyete mi bırakacağım ben ülkemi.benim sokaktaki hayvanlara içim gidiyor her gördüğüm yerde karnını doyurup,seviyorum onları hep yardım ediyorum kaldı ki söz konusu insan hayatı ya nasıl Müslümanlık adı altında islam adı altında böyle şeyler yapılabilir? hele dangalağın biri yok kafirler onlar öldürülmeliydiler bakınız bakara suresi şu ayet falan demiş gerizekalı sen hangi kitabı okuyorsun çok merak ediyorum bu din böyle yaşanmalıysa niye zamanında Peygamber direk bu dini anlatıp hoşgörüyle davet etmiş, o Zaman dünyadaki tüm müslümanlar dışında herkesi öldürün dünya size kalsın demi kalsın valla ben sizinle aynı yerde yaşamak istediğimden emin değilim valla kendi kendinize geberin gidin inşallah.sen böyle düşünüp müslümansın ya cennete gideceksin ben seninle aynı cennette olmak bile istemem yemin ediyorum hayatımda kimseye beddua etmedim ama şu zihniyete 7/24 beddua yağdırıyorum,inanıyorum tutturacağım.

  4
 • eskilerinladyssii

  aşırı solcudur aşk.bu yüzden insanların sol yanını hedef alır.ve aşk bu kadar solcuyken içinden sağ çıkmak imkansızdır.

 • eskilerinladyssii

  bon jovi-hey god

  1
 • eskilerinladyssii

  bu bildiğin kıl dönmesi ya.pilonidal sinüs de neymiş? kulağa hiç samimi gelmiyor.hoş kıl dönmesi kulağa nasıl samimi gelir onu da bilmiyorum ama..

 • eskilerinladyssii

  kızgınlık geçici bir duygu.sakinleştiğin de yada daha mantıklı düşündüğünde empati yaparak falan üstesinden gelinebilecek bir durum.kırgınlığı bazen ne yapsanız da karşıdakine unutturamıyorsunuz,kalıcı oluyor. belki üstesinden gelinip,gönül alınıyor ama kırdığınız insan onu bir yerlerde biriktirip en ufak bir şeyde kırgınlıklarını size duygu patlaması olarak yansıtabiliyor.gönül ister ki ikisi de olmasın ama ben kızgınlık taraftarıyım.

 • eskilerinladyssii

  sevmekten değil ama sevilmekten usanırsın bazen.karşıdaki insan sizi psikopatça,takıntılı sever böyle yerden yere vura vura sever.hay lanet olsun! böyle seveceğine sevme be adam diyebilirsiniz. onun sizi böyle hastalıklı ve size hayatı dar eden sevgi tarzı sizi sevmekten de sevilmekten de ilelebet soğutabilir.

  2
 • eskilerinladyssii

  kendisi gayet hoş sohbetlidir.eğlenceli bir arkadaşımız ve fazlasıyla dürüsttür.kendisine geç kalınmış kocaman bir hoşgeldin diyorum.heyy doğum günün kutlu olsun,musmutlu ol.

  4
 • eskilerinladyssii

  sözlükte uzun süre önce sohbet ettiğim bir yazar arkadaşımız vardı,daha doğrusu sohbet edemedik.kendisi benimle konuşmak ve sohbet etmek istedi vs.falan derken fotoğrafımı istedi bende fotoğrafımı kendisine göndermek istemedim. o ara kendisiyle çok sohbet etmek istemedim, gıcık da bir insanımdır.yollamadım,yollamak istemedim evet fotoğrafımı atardım kendisine sorun değildi ama ne biliyim işte gıcıklık yapasım tuttu birde konuşasım da yok neyse kendisinin fotoğrafları var sürekli profiline kendi resimlerini koyuyor.bana da nerde oturduğunu falan söylemişti.bende kısa süreliğine istanbula geldim,baktım metrobüste karşımda kendisi ve beni kesiyor bende ilk bi gülümsedim tesadüfe gel diye komiğime de gitti.fotoğrafımı kendisine atmadım diye benimle konuşmayacağını ve bunu kaldıramayacağını falan söyledi böyle bir şeyler söyledi hatırlamıyorum bende;peki, sen bilirsin.sorun yok benim için dedim.anlamış olması lazımdı zaten kendisine cevap atmadığımdan falan ama kendi kendine triplere girdi çıktı falan.burdan kendisine sesleniyorum bugün akşam 6-7 gibi metrobüste kestiğin bendim,hani belki çirkinim falan diye düşünüp benimle konuşmaktan vazgeçmiştin,triplere girmiştin bak yapma böyle sözlüğümüzde çok hoş kızlar var,çok kıymetli,hoş sohbetli sözlük yazarlarımız ben çok güzel dostluklar edindim burda ve sözlük dışında da irtibatımızı kesmiyoruz.fotoğrafsız qonusmak isteyn beyler dm.

  «
 • 14
 • »