Uluslararası Kargo Gönderimi

İngiltere’ye gönderilecek kargolarda ülkenin uyguladığı sıkı uluslararası eşya ve kargo taşımacılığı politikaları yüzünden pek çok yasal prosedüre harfiyen uyulması gerekir ki, bu da ülkeye kargo göndereceklerin sorun yaşamamak ve sonradan mağdur olmamak adına muhakkak güvenilir firmaları tercih etmesini gerektirir. Tabi dünya çapında tanınmış firmaların tercih edilmesi ile adı sanı pek duyulmamış şirketler aracılığıyla gönderim yapılması Londra kargo ücretleri fark sebebiyle maddi açıdan da büyük farka sebep olur. Ücretler arasındaki bu fark cazip bir seçenek olarak, çok daha düşük fiyatlar talep eden firmaların seçilmesine yol açmasına karşın profesyonellikten uzak hizmetler sebebiyle birçok problem yaşanabilir ve hatta kargo yolda hasar görebilir, kaybolabilir.
Ülkemizden gönderilen kargolarda sorunsuz iletim için firmanın yalnızca kargoyu İngiltere’ye götürmeyi düşünmemesi, ülke içindeki taşımacılık şartlarına göre adrese teslimatta bulunacak geniş bir lojistik ağa sahip olmalıdır. Firmamızın İngiltere genelinde birçok bürosu bulunduğu gibi merkez ofisimiz de Londra olduğundan, ülkenin neresine kargo gönderirseniz gönderin lojistik anlamda problem yaşamadan kargonuzu tam dilediğiniz tarihte ve hasarsız teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz İngiltere’nin her yerine kargo iletimini büyük titizlikle gerçekleştirirken ofis ekibimizse yasal prosedürlerin teknik detaylarıyla uğraşmamanız için evrak işlemlerini sizin için halleder. Böylece hiçbir detayla uğraşmanıza gerek kalmaz ve kargonuzun Londra’daki adresine hasarsız, gecikme yaşanmadan gönderileceğinden emin olmanın rahatlığını yaşarsınız.
CML Cargo ile ülkeye yapılan tüm kargo gönderimlerinde, uluslararası eşya taşımacılığında geçirdiğimiz seneler içinde kazandığımız tecrübeyi kullanarak sizlere hem oldukça uygun fiyatlar hem de gerçek anlamda profesyonel hizmetler sunuyoruz. Değerli eşyaların, ticari işletmelerin numune ve ürün örneklerinin gönderiminde de deneyimli ekibimize ve sunduğumuz sigortalı uluslararası kargo gönderimi hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Uluslararası antika eşya taşımacılığı gibi eşyaların büyük özenle taşınması ve korunmasını gerektiren bir alanda da uzun zamandır faaliyet gösterdiğimizden, değerli ve fiziksel anlamda hassas kargoların gönderiminde bize güvenebilirsiniz. Kargolarınızın Londra’ya gönderimi için fahiş ücretler ödememek ve kargonuzun hasarsız, gecikme olmadan adresine ulaşması için tamamı profesyonellerden oluşan ekibimize bir telefon açmanız yeterli

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir