wifi şifresini isteyen komşu

 • pamukk

  Ayda 50 tl den kaçan komşudur.Şifreyi aldıktan sonra internetinizi bedava olması sebebiyle doyasıya sömürmeye başlar.Verilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

  1
 • joseph

  En gıcık komşu modelidir. Böyle ağzına vurup lan sen kimsin diyesim gelir.

 • deepsky

  babasını ikna edemeyip utana sıkınıla komşudan Wi-Fi şifresi isteten çocuğun ebeveynidir.

  1
 • triajkurbani

  kasıtlı olarak yanlış şifre verdiğim 1 günde 3 kez karşılaştığım durumdur.

 • goodsfraba

  bu eylemi bende yapmıştım ama daha çok uyarı atışıydı. kibar bir şekilde faturayı bölüşüp şifresini verse ne ben hunharca kullanırdım ne o sinir hastası olurdu.

  (bkz: linux)
  (bkz: backtrack) bu ikiliyle kırılmayacak şifre, açılmayacak kapı yoktur.

 • neandertal adami

  aslında kotalı deyip geççeksin (kim bilcek amkkk) ama işte o anda insanın aklına gelmiyor. pişman oluyosun. ben olmadığında başkasından istiyordum isterken de bölüşmeyi teklif ediyodum bunda o da yok. bi de yüzsüz gibi arada bi şifre değiştiğinde tatlıyla geliyo o yüzden sık sık değiştiriyorum. hanımı güzel tatlı yapıyo.

  3
 • eemmree

  hayır denemiyorsa eğer, zannediyorum modem arayüzünden bağlanan cihazların alabileceği max internet hızı tayin edilebiliyor. şifreyi verdikten sonra bu arayüzden komşunun hızı kaplumbağa hızına dönüştürülürse eğer, komşu bezecek ve kendine internet alacaktır.

  tam olarak nasıl yapıldığını bilenler bilmeyenlere anlatsın.

  2
 • kötüyazar

  samimidir şifreyi verdiğin takdirde bokunu çıkartır her hangi bir online oyuna girdiğimde ping'in ağladını görürsün gidip evine bomba atasın gelir pişmanlık ve hayıflanmalar cabasıdır keşke vermeseydim amk vb vb ...

 • frante

  geçen hafta annem "aysel internet şifresini sordu. ben anlamam dedim. sana soracaklar." demişti. sana soracaklar yeğeen. 1 haftadır diken üstündeyim. hayır istese vereceğim, sorun vermek değil. 3 kuruşluk internet için tantana yapacak değilim. sorun şifrem. o şifreyi söyledikten sonra ilişkimizin geçeceği boyut beni ürkütüyor. asla da değiştirmem, yıllardır aynı çünkü. ve bu diken üstündelik, bu tatlı telaş.. benim adım risk ile yan yana yazılmış, uçurum kenarlarına. sorarsa voleybol falan oynarız gibime geliyor.

  6
 • limonlu portakal

  swinger davetiyesi getiren komşunun bi tık altıdır.

 • bodur tavuk

  parasını öderim şifreyi ver dedi yine de vermedim
  bahçesinde yetiştirdiği keneler çiçek diten kalmak komşumuzu sevmiyorum çünkü

 • metal isaretiyle egildi enistem

  3 tane bekar adam var alt katta oturan. geçen ay geldiler biz wifiye ortak olmak istiyoruz dediler. pek içime sinmedi ama kabul ettim. neyse bunlardan biri izne gitti dönüşte izin günlerimi gelecek faturadan düş dedi tabi benim şalter attı. dedim sen çık bi daha da internet minternet yok sana. faturanın üçe bölüneceğini anlayan diğer elemanda ben de çıkmak istiyorum dedi. dedim sana da eyvallah. öbürü de zaten tel interneti yetiyor dedi o da çıktı.

  iki gün önce faturanın üçe bölüneceğini anlayan arkadaş geldi ben ortak olmak istiyorum yeniden evdekilerin internet almaya gönlü yok dedi. dedim kardeşim size bu saatten sonra internet verenin yedi sülalesini dedikten bi gün sonra izne gidip o günleri düş diyen eleman az önce 2 günlük şifreyi verir misin kızla facetimeda konuşacağım dedi. bak sen ya kızla konuşacakmış akoduğumun oğlu.ben bunlar kadar yüzsüz adam görmedim ya. hepsi de memur iyi mi? eviniz yansa itfaiyeyi arayanın geçmişini sikiyim

 • renault toros ile ralliye katilan adam

  get the fuck out, motherfucker diyerek yanıtlayacağım komşu.

  az ye de evine internet bağlat.

  1
 • vitus werdegast

  var böyle bir model.

  geçen gün kapıya geldi. "ya vitus'cuğum benim torun geldi de sizin internet şifresini verir misin yarısını ben öderim" dedi. ben de bir bahane bulup yolladım. torunun geldiyse kahveye falan götür. bana ne?

  ikinci kez gelme ihtimaline karşı odamda kürekle bekliyorum. evet, odamda kürek var. yıldız şeklinde delikleri var. isteyene fotoğrafını atabilirim.

  1
 • eslesemeyenhomologkromozom

  babayı alır arkadaşlar, bu çok net.