yapıştı mı bırakmayan insan modeli

 • hakki bullet

  sürekli olarak karşılaştığım ve insanı hayattan soğutan gereksiz mahluklardır bunlar. bunların genel özellikleri kendi enerjileriyle var olamadıkları için millete yapışıp onların enerjilerini sömürerek asalak gibi yaşamalarıdır.

  ben mi acaba insanlara fazla iyi davranıyorum yoksa bunlar mı aralarında anlaşıp beni buluyor bilmiyorum ama sürekli böyle tiplerle muhatap oluyorum lan. sanırım 10 yaşından beri ara ara böyle böyle tiplerle muhatap oldum ama niye beni bulduklarıyla alakalı cidden bi fikrim yok. hani hadi bir tanesi muhtemelen gizli gay falandı da ondan götüme yapışmıştı ama kalanlarının bende ne bulduğunu cidden anlamıyorum. yav bir şey değil yeni tanıştığı insanlara bildiğin mesafeli davranan bir tipim, yani yüz verdiğim falan da yok millete ama bu gavatlar nedense beni buluyorlar her yerde.

  ulan bir de öyle bir şey ki, iyi davransan iyice yapışıyorlar; kötü davransan hiç üstlerine alınmayıp "kanka hayırdır kafan niye bozuk anlat hele derdini" falan diye değer verme tribine giriyorlar. "yav bi siktir git başımdan be" desen "ayıp ediyon ama hacı ne yaptım ki ben sana" deyip önce kendilerini acındırıyorlar sonra da hiçbir şey yokmuş gibi kafa sikmeye devam ediyorlar.

  hayır bir de öyle sikik bi durum ki, adamların yüzsüzlüğü ve ezikliği bir yerden artık beni bile sinir edecek hale geliyor ama adamlar hiç oralı olmuyor. ulan bana birisi benim bunlara yaptığım muamelenin yarısını yapsa bir daha selam vermem o herife ama bunlar cevap verilmediği halde üst üste her yerden mesaj atma, uzun uzun arama falan gibi atraksiyonlara girmekte bir beis görmüyorlar. bu ne gurursuzluk be kardeşim ya, "ananın amını sikeyim orospu çocuğu arama" diye mesaj mı atmam lazım illa yani anlaman için.

  neyse, uzun süredir kafamı sikip duran bu tür tiplerden birini daha bugün her yerden engelleyip hayatımdan büyük ölçüde siktir ettim ve şu an huzurluyum. ulan bir şey değil, başta herifin sosyopatlığına acıyıp "yazık la" falan diyordum ama adım adım uyuz etti beni. beter ol amına kodumun ibnesi.

 • laf ebesi

  bunlar büyük ölçüde yalnızlıktan korkar ki 'bi git artık' lafına kadar uzatırlar meseleyi. yine de anlamazlıktan gelirler. iki tane var başımda en sonunda dağıtıcam ortalığı o olacak