yarın sabah işe gideceğinizi bilmek

 • kimsesiz panda yavrusu

  içtiğim içkinin kalitesini %100 düşüren düşünce, düşünmesi bile yoruyor insanı. kapitalist sistemin annesine selam olsun.

 • goliath of gath

  (bkz: kanıksanmış çaresizlik)

  1
 • valsarith

  Bana huzuru çağrıştırıyor. Bu durumdan şikayetçi olduğum günleri özlüyorum doğrusu. Şu sıralar kaç saat çalıştığımı dahi hesap edemiyorum. Bazen bir sandalyenin üzerinde uyuyakaldığımı fark ediyorum. Bir Acayip düzendir gidiyor. Bir şey de yaptığımızdan değil ya geceli gündüzlü bekliyoruz sadece. Sorunsa kendine vakit ayırabildiğin, mahremiyetini giderebildiğin zamanın kısıtlı olması. Keşke yarın sabah işe gideceğimi bilsem, en azından bu gecenin bana ait olduğunu da bilirim. Ama bu olmuyor. Çünkü zaten her zaman işteyim. istirahat anının rutin mesaiyle olan tek farkı, üzerimdekileri çıkarıp kulaklığımı takarak her allahın günü bakıştığım aynı yüzlerden biraz olsun kendimi soyutlayabilmek oluyor. Kafa dinlemek oluyor. Kendimi. içerimdeki kaosu, cehennemi.

  2
 • theorang3

  uykunuz olmasa da sizi uyumaya teşvik eden, hayır turuncu bu gece icemezsin, hayir arkadaşlarinla geç saatlere kadar oturmakta yok diyen sizin mantıklı yaniniz.Anne düşünceleri gibi düşüncelerdir.
  sevmeyiz çünkü eglencenizi erken bitirmek zorundasinizdir ancak hayatinizi istemesenizde bir düzene sokar.

  Yarin sabah ise gideceğinizi bilmek hic isi olmayanlara kiyasla gidecek bir isi olanların mutlu olacagi bir sey olmalıdır.