yavru köpeği altı ay karanlıkta tutma hayvanlığı

 • fakir

  iki aya yakın süredir Arnavutköy Atatürk organize sanayide makine kuruyorum, bu hikayeyi çok duydum ama ilk defa canlı şahidi oldum.

  anlatıldığı gibi daha yavruyken karanlık bir yerde insan görmeden çiğ eyle beslenen hayvan inanılmaz vahşi oluyormuş. orospu çocukları kazan dairesine kapatıp 7 aydır gün yüzü göstermemişler köpeğe. zaten yasa dışı yolla çöktükleri fabrikadan siktir olup gittiklerinde geride kafası karışık her yere saldıran bir köpek kalmış geride.

  fabrikanın bekçisiyle bir olup zorla zaptedip dışarı bağladık önce, bir hafta boyunca zincirini koparıp bize saldırmaya çalıştı. sonra zincirden vazgeçip sadece havlamaya başladı, son olarak onu da kesince yine zorla zaptedip sevmeye başladık yaratığı. bir hafta sonra alıştı insan eline ama sevinirken bile dişlerini çıkarıp gösteriyor hala.

  topluma geri kazandırmak bir buçuk ay, bekçinin elinde iki taraflı delikler aagssgahsfsgdf ve bana bir adet parçalanmış tuluma maloldu ama yaratık normale dönüyor yavaştan.

  yine daha önce duyup da ilk defa kendi idrakimle tecrübe ettiğim bir şey var, evcil hayvanlar çok başarılı karakter kopyalayıcıdırlar. biz onu sevdikçe o sakinleşti, ben fabrikadan bugün ayrılıyorum ama umarım o yaratık zincirsiz gezebilecek kadar uyum sağlayabilecek sosyal hayata.

  8