zte axon 7

 • kisisel illeti

  geçen sene çıktığında almıştım bu telefonu. Ne zte markasını biliyordum ne de bu axon modelini. uzunca bir süre atıştırdıktan sonra Tamam dedim bunu alıyorum. tamamen kendi isteklerim doğrultusunda oluşturulmuş gibi. o tatlı şirin ufak Çinli mühendisler gelmiş de, abi bak bunu da ekledik sen seversin, der gibi. Sen gibi...

  günümüz muhabbetinin yegane açıcısı yeni telefon modelleri. Geçtiğimiz ay Yine böyle Meksika açmazına takılmış bayat bir muhabbet sırasında arkadaşlar yeni telefon modellerinden konuşmaya başladılar. markalar modeller havada uçuşurken ben de bebişimle göz göze geldim. Sen de bir numara yok mu beni el aleme rezil etme, der gibi, Sen gibi, baktım zte ne yapmış. ehehe sonuca şaşırmadım. zte iran ambargosunu deldiği için Amerikan hükümeti Amerikalı firmalara zte'ye satış yasağı koymuş. zte de gerekli parçaları sağlayamadığından ana faaliyetini durdurmak zorunda kalmış.

  :')

  yani bu kadar dreamatizme karşıyım ama resmen yaşam Vs. ben. Gerçek anlamda zor beğenen bir mizacım var. ve bu bir şeyi beğendikten sonra yok olup gitmesi ilk değil. Daha önce adidas origanals serisinin, zack snyder dc filmlerinin, topman mağazasının ve daha da uzatmak istemeyeceğim şekilde bir çok şeyin gözlerimin önünde eriyişine şahit olmak zorunda kaldım. serdar ortaç naifliğinde, beni neden yoruyosssun, diye dolanasım var.

  3